Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 27 hetes vagyok és már 2szer is voltam kórházban vérzés miatt. Görcseim nem voltak, de a vérzés mindig újra jelentkezik. Van hogy egy időre megszűnik aztán újra van. Azt is hallottam hogy lehet idegi alapon is. Szerintetek? Kérlek írjatok minnél többen. Egy kétségbe esett kismama. :(
2011. ápr. 23. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mid vérzik.

Ha a vérbőség miatt a hüvely vérzik, mint az orr idegességkor, az "nem számít", ha a lepény mélyen fekszik és azért vérzel, akkor inkább fekvés.

A dokid-dokik mit mondanak?

2011. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó uh-on rendbe volt a lepény. És ha a vérbőség miatt van akkor lehet hogy egyszer van egyszer meg nincs? Görcsölni nem görcsölök és a baba is mocorog rendesen.
2011. ápr. 23. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyit véreztél? És mit mondott az orvos? Gondolom nem láttak semmit az UH-on.

Én is véreztem kétszer (vagy inkább barnázás volt), egyszer a 21, egyszer a 23. héten, semmi oka nem volt, minden rendben odabent. Rejtély, hogy miért pont akkor pattanhatott meg egy hajszálér.

Ne parázz, mert az senkinek nem használ! Pihenj minél többet, ne csinálj semmit, ami fárasztó, beszélgess a babáddal és élvezd a hátra lévő időszakot!


26 hetes km

2011. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy van hogy napokig nincs semmi aztán valami kis halvány utánna meg megint sötétebb... Nem értem. Sok problémám van a barátommal,de ha nem idegeskedek akkor is ujra elöjön. Nagyon aggodom pedig probálok nyugodt maradni. Nagyon nem szeretnék megint korházba menni. Jo lenne ha végre minden rendbe lenne
2011. ápr. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!