Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog valaki szeptemberbe...

Fog valaki szeptemberbe szülni? Esetleg Kecskeméten? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én szeptember 7-8-ra vagyok kiírva.Köszike a válaszokat!

Boldog Baba várást!!!


2009. márc. 5. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én okt elején fogok szülni Kecskeméten. Hányingerem van egész nap, nagyon rosszul viselem, szeretnék már túl lenni ezen az időszakon:( Te kinél fogsz szülni? Hogy érzed magad?
2009. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudjátok a nemét a babónak?Nekem az orvos azt mondta kisfiú és remélem kisfiú,de nem élem magam egyelőre bele.Már van egy kislányom aki 6 hós:)
2009. márc. 5. 16:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Én a Dr.Kazacsaynál. te első válaszoló?Jól vagyok csak néha még vannak rosszulléteim.Amúgy remekül vagyok:)
2009. márc. 5. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Dr Temesváry Béla a dokim. Mégcsak 8 hetes múltam, így persze még nem tudjuk a nemét:) Nekem is van már egy fiam. Decemberben 7 hetesen elhalt a babám és pont a te dokid volt ügyeletes a kórházban, amikor bementünk, ő nézett meg uh-n és nem volt szívműködés. Nagyon rendes doki, 2 nappal utána műtöttek, összefutottunk a folyosón, megismert, megkérdezte hogy vagyok minden rendben van-e már. Jól esett nagyon:) Persze az én dokim is tök ari, maximálisan elégedett vagyok vele:)
2009. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki,és Grtaulálok a babádhoz!!!Sok boldogságot!!
2009. márc. 5. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptember 13-ra vagyok kiírva.Még mindig gyötör a hányinger de már vannak jobb napjaim.És te hogy vagy?

2009. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Engem is gyötőr a hányinger,de már nem hányok szerencsére.Szédülni szédülök és émelygek.De az utóbbi tünetek egyre ritkábban jelentkeznek már.

Mindenkinek Boldog Baba várást és Sok Bolodgságot!!

2009. márc. 5. 17:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeptember 4-re vagyok kiírva. Kisfiam lesz, a doki a 12hetesen fölnagyítva megmutizta a fütyit!:) Már van egy kilányom nekem is. De ő már ovis.
2009. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Én szeptember 21-re vagyok kiírva. Hogy fiú-e vagy lány, csak ápr.21-én kedden fogom megtudni. Akkor megyek uh-ra.

2009. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!