Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik 16 évesen vagy annál korábban estek teherbe?

Figyelt kérdés
Mit csináltak a picivel?Elvetették?Megtartották?A tapasztalatok és a statisztikák azt mutatják,ezek nem is ritka esetek.Kíváncsi vagyok,valóban így van-e.
2011. ápr. 24. 17:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
13%
Sok a nyomorék fiatal, aki felelőtlen... Biztos vannak itt is olyanok, csak szégyellik. Az ilyenek nem normálisak. Ne sexeljen az, aki nem tud vigyázni.
2011. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Első: rettentő ostoba és rosszindulatú ez a hozzáállás.

Mi az, hogy nem tud vigyázni??? Teljesen biztonságos fogamzásgátlás nincs, semmilyen korban.


Mondom ezt úgy, hogy mindkét terhességem tervezett volt, és 30 múltam.

Ennek ellenére van "forgatókönyv" arra az esetre, ha véletlenül esnék teherbe. Mivel aki szexel, annál az MINDIG benne van a pakliban, hogy teherbe eshet, akármivel védekeznek.

2011. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Igen, megvan az esélye a teherbeesésnek, ha "nem kell gumi, majd vigyázok drágám", vagy "bevettem ma a bogyót?", vagy "nővérem odaadta a maradék fogamzásgátlóját, nyugi", vagy "persze, felhúztam" esete forog fenn.

A többiek nem hisznek az esti mesében, és ténylegesen védekeznek.

2011. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Csak sokszor a tinik megszakításos módszerekkel védekeznek. vagy amikor nem is hasznának óvszert.csak olvass bele a szerelem/szex témakörbe majd meglátod milyenek a tinik manapság.
2011. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem 4 ismerősöm is van aki így járt.


1. 14 évesen jött a nagy szerelem,költözés, családi perpatvar a kor miatt. 15 évesen teherbe esett, babát megtartották. 16 éves volt mikor megszületett a kislány. Fél év múlva vége a szerelemnek, újra költözés. Most ott van 17 évesen egy 1 éves gyerekkel, sulit persze abba hagyta!


2. 15 évesen nagy szerelem majd kiderült, hogy jön a gyerek. Sokáig titkolták, aztán a lány anyjának feltűnt, hogy nő a lánya hasa. Dokihoz vitte, már nem lehetett elvetetni. Közben a fiú megijedt, letagadta, hogy övé a gyerek. Persze a szerelemnek annyi lett. A kisfiú megszületett, apasági teszt kiderítette azt amit az apuka rejtegetni akart. Így ott maradt a lány 16 évesen "egyedül" egy újszülött babával.


3. Szintén 15 évesen szerelem, hamarosan kiderül, hogy terhes. A fiú idősebb, dolgozik, ezért megakarják tartani. 3 hónaposan a lány elvetélt. 2 hónap múlva újra terhes, megtartják, költözés a fiúhoz.Egyre több a veszekedés, költözés ide-oda, szakítások-kibékülések sora. 16 évesen megszületik a kisfiú. Szintén 2 hónap múlva a lány újra terhes lesz, de nem akar dokihoz menni. Mikor újra elmegy már késő, nem lehet elvetetni, így 17 évesen újra egy kisfiúnak ad életet. 6 hónap múlva a szerelem végleg véget ér, így a lány ott marad alig a nagykorúság küszöbén egy 6 hónapos és egy 17 hónapos gyerekkel.


4. Itt nem tudom mikor kezdődött a szerelem, de 16 évesen kiderült jön a baba. Itt a család nem akarja elvetetni, de a lányra bízzák. Végül megtartják. 17 évesen megszülte a kisfiút. Most 18 évesen van egy 1 éves kisfia és egy dolgozó, rendes, a családjáért mindent megtevő 19-20 éves párja!Bár a kapcsolat nem mindig felhőtlen!!


Ezeket tudom Én és ez csak pár történet!Azért tényleg érdemes odafigyelnie annak aki korán kezdi a szexuális életet, Mondjuk az nem is baj, de ésszel csinálja. Ezt tanácsoltam a most 16 éves húgomnak is!

2011. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem márt volt terhesség megszakításom, de fiam után, bőven 20 fölött... és rákérdeztem a védőnőnél a statisztikára, az ő kerületében a 20-30 év között a leggyakoribb!!!! 18 alatt a legkevesebb... nem is gondoltam volna...
2011. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia,csak ha kapj használható választ is.

Én 17 évesen estem teherbe,párommal szeretünk volna már babát,sokan most fel vannak háborodva ezen de igen van ilyen!Megtartottuk,és nem a szüleink tartanak el minket,és nem segélyből élünk. látjátok lehet ezt így is csinálni mára már 14 hónapos a kisfiam és nagyon boldogok vagyunk együtt 3an

2011. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
60%

én voltam 16 évesen terhes, pedig egyáltalán nem voltam felelőtlen. az akkori barátom sem volt az.

természetesen elvetettem, bár a legrosszabb az volt a dologban, hogy 18 alatt nem csinálhattam egyedül - anyámnak is velem kellett jönnie a családsegítőhöz... de hála az égnek, benne sem merült föl, hogy megtartsam. :)

utána elvégeztem a középsulit, majd egyetemre mentem, ott is végeztem, és ma dolgozó ember vagyok. a (mostani) barátommal jövő nyárra tervezünk babát.

el nem tudom úgy képzelni az életem, hogy akkor megtartottam volna azt a gyereket... félek, hogy húszon-évesen jöttem volna rá, hogy nem volt kamaszkorom... :(

de szerencsére volt (tanulással telt, amit imádok!), most pedig boldog, 100%-ban tervezett felnőtt életem van. :)

2011. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én a napokban teszteltem kétszer is pozitívat.MA megyek nőgyógyászhoz, hogy valóban terhes vagyok-e vagy csak egyéb dolog miatt lett pozitív a teszt. Viazont ha terhes vagyok, akkor 100%, hogy , megtartjuk barátommal a kisbabát. 16/L
2011. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolsótól kérdezném, hogy milyen körülmények között éltek? Mióta vagytok együtt a pároddal? Mit mondott a doki? Szülők tudnak majd segíteni?
2011. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!