Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt egyes kórházak...

Kombinált teszt egyes kórházakban tényeg ingyenes? Hogyan tudom elvégeztetni? Beutaló kell hozzá?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 6. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy tudom mindenhol ingyenes. Nekem a védőnőm ajánlotta fel mondta, hogy teljesen ingyen van, úgyhogy megcsináltattam. Kérdezd meg te is a védőnődet.

2009. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vav22 ***** válasza:
100%
Nem mindenhol ingyenes! Például itt Fehérváron a nővédelmi központba megcsinálják ingyen, persze csak fehérváriaknak, de például a kórházban nem csinálják meg ingyen. De azért van még több hely az országban, ahol ingyenes. Megírhatnád merrefelé laksz, hátha valamelyik válaszoló közelebbit tud akkor mondani, mert így csak általánosságban beszélünk.
2009. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egerben, Nyiregyen és Miskolcon a megyei kórházakban van ingyen, a körzetileg oda tartozóknak, mert a sejtbankkal szerződésben állnak, igy azok ingyen elvégzik a kombinált tesztet.

Beutaló kell hozzá, nőgyógyász adja.

2009. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bp-en a Margit kórházban ingyenes.
2009. márc. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pécsen ingyenes.
2009. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Békéscsabán ingyenes.
2009. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Dunaújvárosról tudtok valamit?
2009. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Kecskeméten is ingyenes!!
2009. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tatabányán 9000ft.
2009. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cegléden ingyenes!
2009. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!