Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. terhessegnel hamarabb...

A 2. terhessegnel hamarabb latszik a baba neme?

Figyelt kérdés
Tobb ismerosmnek is a 2.terhesseg alkalmaval mar a 12.heten tudtak a baba nemet egyertelmuen. Tudom, h minden tagabb, hamarabb mozog ill. erezzuk, h mozog a baba, de a neme is hamarabb lenne lathatobb?
2011. ápr. 26. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne hamarabb látható? Szerintem nem, attól nem fejlődik ki előbb a nemi szerve mert második gyerek.
2011. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem mindketten olyan 16hét körül mutatták meg milyük van. egy fiú egy lány a mérleg eddig :) a pocak viszont hamarabb látszott! viszont napra pontosan ugyanaddig voltam terhes. 37+0
2011. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azon múlt, hogy második terhesség, de a kislányomat már a 12.héten látta az orvos, míg az első terhesség esetében a kisfiam nemét 18. héten tudta megállapítani. Egyszerűen jobban mutatta a kislány magát.
2011. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne hamarabb láthatő? Ugyanolyan terhesség mint az előző
2011. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 12, héten látta a doki, hogy fiú, most a 18.-ban járok és nem tudjuk...
2011. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi. Nekem is fura volt, de 4 ismerosom varandos most rajtam kivul es nekik is az elsonel kesobb volt kiveheto a baba neme, ellentetben a 2.terhesseggel, ahol a 12.heten mar megmondtak. Mi Angliaban elunk itt csupan 2 uh van, 12, 24.het korul. Viszont mar minden tagabb, a meh is a 2.terhessegkor, igy az egesz terhesseg mas altalaban (nem mindig, tudom) es hamarabb is mozog a baba, mert van tere, lehet ezert jobban kiveheto talan. Fogalmam sincs.
2011. ápr. 27. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!