Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felvettem egy személyi kölcsön...

Felvettem egy személyi kölcsönt 2 évre havi 30eFt-al fizettem már egy éve, mikor kiderült hogy veszélyeztetett vagyok, abbahagytam a melót, a táppénzem havi 40. Van valamilyen hivatalos szerv, akihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Felvettem egy személyi kölcsönt 2 évre havi 30eFt-al fizettem már egy éve, mikor kiderült hogy veszélyeztett vagyok, abbahagytam a melót, a táppénzem havi 40. Kértem a bankot, hogy kisebb /10eFt/ törlesztővel fizethessem, ezt a kérvényt Januárban indítottam el, egy hete kaptam levelet és hívtak a banktól, hogy e hónaptól zárolják a számlámat, mert nem áll módukban megengedni a kisebb törlesztést. Ma utalta a kis 40ezremet a melóhelyem és egy ft-ot nem tudtam levenni. Hogy képzelik??? Rendesen fizettem, amíg dolgoztam, most 6 és fél hónaposan is erős görcsoldót szedek, ami már szinte az ágyhoz köt. Miből fizessem a többi számlát??? Kaja??? Mit tehetek???
2009. márc. 6. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem értek ehhez, de szerintem próbáld meg feltenni a kérdést a pénzügyes-bankos rovatban, hátha ott akad "szakember". Remélem meg tudod valahogy oldani! Sok siker hozzá!
2009. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!