Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április végére kiírt kismamik,...

Április végére kiírt kismamik, hogy érzitek magatokat? Mindent beszereztetek már? Hol fogtok szülni? És hasonló dolgok érdekelnének a terhességetekkel kapcsolatban (picúr mozgása, frontérzékenység, álmatlanság, stb. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én április 20-ra vagyok kiírva.Néha nagyon is jól érzem magam,de a frontokat megérzem.Sajnos.Ma is olyan nehezen megy minden.A babám sem aktív.Te?Hogy viseled?
2009. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ápr 29-re vagyok kiírva

a frontok engem is megviselnek, de a kis "pupum" elég aktív.

bízom benne, h nem szeretne hamarabb érkezni

2009. márc. 6. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is reménykedek,hogy kihúzzuk legalább még ezt a hónapot.Nekem is elég aktív szokott lenni,csak ma egy kicsit lustizik.Boldog babavárást neked!
2009. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia(sztok)!


En apr. 28-ra vagyok kiirva. Nalunk a babaszoba kesz van, mar a babakocsi is megvan, de minden heten eszembe jut valami aprosag, amiket meg be kell szerezni. (Ha most elorol kezdenem a terhessehet, nem halogatnek mindent a vegere megvenni.:) Jovoheten csinalok meg egy nagy bevasarlast, es remelhetoleg egy idore befejeztem.

Engem azzal riogatnak, h. mi az h. meg nincs osszerakva a korhazi cucc! Szoval most azt kezdem osszerakni.

Amugy en kulfoldon szulok.

En a pici mozgasait soha nem erzem annyira "erosen", mint ahogy itt egyes kismamak, inkabb csak este :D.

Fronterzekenyseg nincs, viszont ugy alszom mint egy medve, kb. 12 orakat :D.


Szep terhesseget nektek, es konnyu szulest mindenkinek.

2009. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is április 20-ra vagyok kiírva. Már minden megvan, sőt már össze is pakoltam. Így egy kicsit nyugodtabb vagyok.
2009. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ápr. 23-ra vagyok kiírva. Még csak most sikerült elszabadulnom a munkahelyemről :) Mi még nem vettünk semmit, de a jövőhéttől elkezdünk vásárolgatni. :) Én nagyon jól érzem magam a kis nyuszifül minden reggel és este elég rendesen bejelentkezik, el se tudnám téveszteni a mozgolódását :P :) Hála az égnek a frontok eddig nem viseltek meg, és még nem jelezte a kismanó sem, hogy ki szeretne bújni, remélem marad is amíg ott kell maradnia :)
2009. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok kismamik!Én április 23-ra vagyok kiírva,és igazán jól érzem magam.Nem híztam csak 8 kilót,nagyon aktív a kis babóm,egész nap bulizik a pocakban.A frontok azok egy kicsit megviselnek,többet keményedik a pocim.Még semmit sem raktam össze a kórházi csomagból,és most ez lesz a jövőheti feladat.Viszont már lassan mindene meg van vásárolva a picinek,ez megnyugtat.Azért én is abban bízok,hogy majd csak április második felében érkezik a kislányom. :) Boldog babavárást kedves kérdező! :)
2009. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Elfelejtettem mondani,kérdezted a szülés helyét,én a Péterfy Sándor utcai kórházban szülök!És te?
2009. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én április 22-re vagyok kiírva,hála Istennek jól vagyunk,nagyon aktív a babócám,állandóan mocorog.Most tartunk 11 kiló hízásnál,emiatt diétáznom kell,de amúgy minden rendben.Már majdnem minden megvan,mert kaptunk egy csomó dolgot így már csak apróságok hiányoznak,de azokat egy vásárlással el tudjuk majd intézni.Én is egy helyre tettem már a kórházi dolgokat,de még nincs táskában.Aludni nem tudok túl jól és akkor is csak a bal oldalamon,mert a picúrom addig bököd,ha jobb oldalon vagyunk,míg meg nem fordulok.:-)Veled mi újság,Ti jól vagytok?
2009. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!