Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 45évesen terhesnek maradni és...

45évesen terhesnek maradni és megtartani a babát nem gáz? Nem első baba, hanem sokadik. És hogy mondjam meg a páromnak, ha megtudja akkor megöl! 3. hónapban vagyok!?

Figyelt kérdés
Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. ápr. 27. 08:35
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Klassz kis férjed van...

Én is azt akartam írni, hogy add a kezébe a kötelet, de már megelőztek:)

2011. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy ez nem segítség, de ha ilyen férjem lenne, addig ütném, amíg mozog. Néha nem értem, hogy lehet ilyen emberekkel együtt élni!
2011. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

tartsd meg mindenképp!Ha már ilyen a férjed hogy ő nem hajlandó védekezni, nem biztosítjátok be magatokat duplán, akkor vállalja a következményeket!


amúgy hanyadik baba lesz???

2011. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
67%
hanyadik baba lesz???
2011. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Hát az 5. lenne!A többiek már nagyobbak!
2011. ápr. 27. 10:45
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tartsd meg! Lehet, ahogy látta régebben a szenvedésed az abortusz után, nem tenné meg veled még egyszer! Ha már idősebbek a gyerekek, lehet, hogy ez megváltoztatja! Mondd neki, hogy Ő fogja szeretni a legjobban! a húgom így született 45 évesen (6. baba), és mivel mi már nagyobbak voltunk, teljesen megújult anyáék házassága! Lehet, hogy őt is megváltoztatja! Bízz benne! és soha ne add fel ezt az erőt, ami most még benned van! Minden rendben lesz!
2011. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
9-14-es vagyok! Örülök, hogy tetszik az ötlet. Sajna, hogy így kell felvezetni, de ez van. Barátnőm viszont valóban így járt. Megjött neki, aztán megint, egyszer csak kevesebb ideig tartott, akkor ment dokihoz, és akkor derült ki. Szóval ha rákérdezne, hogy akkor hogy tudtad meg, mondd te is ezt a "valami mégsem volt rendben"-t. Szorítok! És majd írj, hogy mi volt! Kitartást!
2011. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Hú,köszönöm,nagyon rendesek vagytok!Ti adtok nekem kitartást!

Majd mindenképpen irom,hogy alakulnak a dolgok!:)

2011. ápr. 27. 11:31
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Minden okkal történik ahogy az is hogy éppen most lett állapotos. Hidje el hogy nincs ebben semmi rossz a férje pedig nem hiszem hogy megölni. Gondolom ebben ő is kivette a részét jócskán.
2011. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen írj majd!És ne hagyd magad!Nem is értem a férjedet!A többi gyerek mennyivel volt más,hogy Őket vállalta,a mostani-és előző-picire meg kimondja a halálos ítéletet?Tényleg nem értem.(A ma 8.47-es 86%-os vál.vagyok)
2011. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!