Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Tegnap ota egyre...

Baj lehet? Tegnap ota egyre gyakoribb a haskemenyedes, azaz hogy feszul, nyomodik aztan kinyomja magat a baba.

Figyelt kérdés
nem az egesz pocim kemenyedik hanem csak egy resze, maximum 10cm. ott kemeny mint a ko, es erzem alatta a babat.Kb.40 percenkent jelentkezett ez az erzes es ma mar haromszor.gorcseim nincsenek, verezni nem verzek.maximum csak fel percig tart a kemenyedes, aztan fokozatosan enyhul, puhul. regebben is szokta ezt csinalni de csak egyszer lefekves utan es nem napkozben.Felnem kene?vagy csak a baba novekedese es mocorgasa okozza?terhesvitamint szedek, B6vitamint is, de aggodom.amugy meg 16+3 hetes vagyok
2009. márc. 6. 17:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodhatok ezek szerint!?gondolom hogy minden rendben, csak ne legyen egesz pocak kemenyedes, mert az volt 28 hetesen az anyumnak is es bizony koraszules lett belole, nem tudtak visszatartani.az en manomnak még rengeteg ideje van, csak maradjon a pocimban.de azert hetfon megemlitem a dokinak.én mar csak azt varom amikor megmozdul es hatarozottan, mert mindenki mashogy irja le,ezert nem tudom mit higyjek el.de mondjak hogy azt felismeri mindenki, enis ebben bizom.:)
2009. márc. 6. 19:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

17:49-es vagyok. Mikor nem a baba, akkor az egész bekeményedik, meg feszül meg minden:) Nem túl kellemes. Ha lefekszem enyhül.

Azt még nem tudom kiválogatni, hogy a babóka melyik részét nyomja ki:)

Jah, 26+6 hetes vagyok:)de olyan 16-17. hét körül mozdult meg először, de csak akkor éreztem, mikor ültem és picit előregörnyedtem, és akkor is csak pici matattást éreztem. Normálisan kb 19. héten kezdett mocorogni. 21.hét körül már elég látványosan rugdalózott. Mostanában úgy be tud indulni, hullámzik a pocim tőle, sőt mostanában olyan, mint egy cica, hozzányomja a kis hátát, vagy fejecskéjét ( vagy popsiját, igazán nem tudom) a bőrőmhöz és halad egyik oldalról a másikra, elég vicces érzés:)

2009. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo:enis azt remelem. mar hamarosan megtortenik mindkettonkkel, de egyelore még meglepi a nap es az ora, de talan pont ettol érdekes, hogy nem tudjuk mikor jon el az a perc:)
2009. márc. 6. 19:37
 14/14 A kérdező kommentje:
19:34-es valaszolo:koszonom, jo erzes tapasztalatokrol olvasni,bizom benne hogy minden ok a babammal, es csak arrol van szo hogy mocorog.most mar csak azt varom hogy hatarozott mozdulatat erezzem, en is erzek buborek pukkados erzest, de erre nem hiszem hogy a baba, inkabb a szemerem csontom folott erzett napi 1-2 alkalommal erosebb utest, dobbanast, rugast erzek,nem ritmusos, csak egyet erzek, remelem hogy ez nem mas, de nem tudom hogy el e higyjem.
2009. márc. 6. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!