Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat a szeméremcsontom...

Mitől fájhat a szeméremcsontom felett 1-2 cm-re a valamim? Nehezen tudom behatározni, olyan szúró, húzódó fájdalmat érzek, de nem a méhem, az fentebb van. Összefügghet ez a terhességgel?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, veszélyeztetett terhes, itthon vagyok és főként fekszek. Az is lehet, hogy valamilyen kis izomhúzódás? Remélem, nincs semmi baj. Ja, és akkor érzem, ha mozgok, nyugalmi állapotban nem.
2009. márc. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a húgyhólyag táján? Nem fázhattál fel, vagy lehet gyulladásod? Látom már napok óta ezt a kérdést,ha veszélyezetett vagy, inkább hívd a dokit, neki lehet, hogy fontos információ az állapotodról. Nyugi, szakértőt kérdezz, ne napokig őrlődj!
2009. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt még csak most kérdeztem először, mert ma reggel ébredtem erre. Arra is gondoltam, hogy esetleg elfeküdtem volna valamit. Nem fáztam fel, az biztos. És amúgy ezt a kérdést még nem láttam kiírva, pedig majdnem minden nap felnézek ide. (és kérdésnél se írt ki hasonló kérdést). Na, mindegy, most egy kicsit úgy érzem, talán múlt. Lehet csak meghúzódott valami izom.
2009. márc. 6. 21:34
 3/3 A kérdező kommentje:
azért köszi a választ! Hétfőn megyek dokihoz, majd persze mondom neki.
2009. márc. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!