Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi vált be a terhességi...

Nektek mi vált be a terhességi émelygés, hányinger ellen?

Figyelt kérdés
Napok óta bmennyit eszem(keveset)este nagyon rosszul vagyok.Ha lefekszem,elalszom,arra riadok,hogy liftezik a gyomrom,pedig tényleg keveset eszem.Sehogy nem birok aludni,sőt néha nehezen is kapok levegőt. 18heteske
2012. febr. 28. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg tej és a gyömbéres üdítő (kinley) vált be
2012. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazán nekem semmi, már múlt héten tettem fel egy hasonló kérdést mert már egész nap annyira rosszul voltam, hogy fel sem tudtam kelni. Talán a hideg cola, de csak a dobozos az szénsavasabb, meg gofrit eszem meg piritóst, a B6 vitamin semmit sem segít. Most ilyen szakasosan vagyok rosszul de többször mint nem. Kitartás!!!
2012. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegnap hívtam fel a dokim, hogy szédülök, hányingerem van. A Deadalon kúpot vagy tablettát ajánlotta. Én este vettem be egyet, úgy aludtam mint a tej... :)
2012. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,a Daedalontól én is mindig úgy aludtam mint a tej,eszméletlenül erős gyógyszer ahhoz képest amilyen pici.Talán kipróbálom a borsmenta teát,hátha...
2012. febr. 28. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen terhesvitamint? Nekem az vált be, hogy váltottam, kiderült, hogy attól voltam annyira rosszul, hogy szinte semmi sem maradt meg bennem, még a magne b6 sem amit hányingerre vettem be, se a víz.

Gravidát szedtem, és átváltottam a hipp natalra. A védőnő is mondta, hogy simán elképzelhető, hogy a gravidában valamilyen ásványi anyagból vagy vitaminból több volt, amire a szervezetem így reagált a terhesség miatt.

A hányinger ezután, hogy váltottam, egy héttel mérséklődött, majd elmúlt teljesen szinte.

Aztán újra próbálkoztam olyan három és fél-négy hónaposan a gravidával. Egyetlen szemet vettem be, délután. Lefekvés előtt már kutya rosszul voltam, éjjel arra ébredtem, hogy hányingerem van, és a következő napot öt percenként wc-re rohangálással töltöttem.

Azóta nem próbálkoztam újra, nem mertem.


De hallottam mástól ugyanezt elevittel kapcsolatban, vagy a fembionnal is, attól függ ki mit bír vagy nem bír jobban.

Esetleg próbáld meg a váltást, hátha beválik nálad is.

2012. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem,nem szedek semmilyen vitamint de mostanra sem igazán jó a gyomrom:(
2012. febr. 28. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:

7 hetes vagyok,a gyömbér tea vált be eddig a legjobban és a megfelelő folyadékmennyiség.

Sokszor éjjel is arra ébredek h mindjárt elhányom magam,de mégse hányok.Gyenge vagyok,fáradt,kábult elvagyok butulva.

Előző terhességemnél ugyanígy voltam,de csak a 12.hétig.

2012. febr. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Deadalon -t ne szedjétek.

Mellékhatása a hányinger:-)

De még egyéb okokból sem.

Például ezt is orvosok írták fel.Unokahúgom kezei és lábai torzak,hiányosak.

2012. febr. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jéghideg salvus víz kortyolgatva naponta többször, nekem ez vált be
2012. febr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!