Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni iszonyatos...

Mit lehet tenni iszonyatos hányinger ellen?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok és annyira hányingerem van hogy fel sem tudok kelni az ágyból, pedig van egy 2 éves kisfiam és neki szüksége van rám. Mit tegyek? Praktikák? Elsőnél ennyire nem szenvedtem pedig akkor is volt.
2012. febr. 25. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, kóla, ropi - nekem ezek jönnek be, bár az egész napos hányinger megvan sajnos. Szintén 6 hetes.
2012. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
B6-ot szedek 3x1-et, de semmit sem használ. Elsőnél reggel 10-ig és este 6-tól volt hányinger, de most ez valami borzasztó, pedig nem vagyok kényes típus. Ropit ettem reggelire már 6kor, kólát még kipróbálom, nem kívánok semmit. Remélem azért hamar elmúlik, neked hányadik baba?
2012. febr. 25. 14:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hideg cola segített. Olyan durva hányingerem volt, hogy megmozdulni sem mertem, és az állkapcsom bizsergett. Borzasztó volt, de a cola általában bejött.
2012. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, 1 hónapja küzdök a hányingerrel.B6 szedek, de nem használ semmit.Az orvosom azt tanácsolta, hogy az Elevitet csak minden második nap szedjem mert az is fokozza a hányingert. Nekem is van egy 2éves kisfiam néha annyira bűntudatom van, hogy nem tudok vele annyit foglalkozni mint a terhességem elött.:-( Már nem emlékeztem rá , hogy ez ilyen borzasztó volt, az idő megszépíti a dolgokat. KItartás!
2012. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a 7-13. hétig szenvedtem ettől a szörnyű hányingertől. Utána varázsütésre elmúlt, el se hittem. Nekem a hányás hozott mindig megkönnyebbülést...talán próbáld meg, utána jobb lesz szerintem Neked is. Kitartás!
2012. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbért ajánlották. Azt is kipróbálhatod nekem egy kicsit segített. Kapszula formájában szedtem, ha egy nap többet be vettem akkor éreztem változást,de nekem is egésznapos émelygésemvolt és hánytam is.
2012. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nekem is a hideg kóla enyhítette a hányingert
2012. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szegénykém!!!ez olyan borzasztó tudom!

Nekem a savanykás ízek segitettek....

2012. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szegény, együtt tudok érezni Veled :-(

Én a 16. hétig nyomtam az ágyat infúzión, megmozdulni sem bírtam, folyamatosan öklendeztem ...A 21. hétig hánytam, de a szülés napjáig hányingerem maradt :-(

Igazán semmi nem segített. Próbáld meg a citromos fekete teát, nekem az valamelyest bejött, csak citromot tegyél valamilyen fekete teába, illetve a citromos hideg vizet tudtam még meginni néha. Hideg kóla néha jól esett.

Én még azt figyeltem meg, hogy volt olyan, hogy a legnagyobb hányingerem közepén, minden mindegy alapon elkezdtem enni valamit (mondván, legalább nem epét fogok hányni), és "rájöttem", hogy tulajdonképpen baromi éhes is vagyok, és jól esett az a bizonyos étel. Szörnyű érzés, tudom, és most nem nyugtattál meg engem sem, mert nagyon szeretnék második babát, de fogalmam sincs, mit csinálok, ha akkor is olyan állapotba kerülök, mint az elsőnél, mert akkor magamat sem tudom ellátni, nemhogy a Fiamat.

Ja, még a jó hideg Fantát kívántam meg néha, az is többször bennem maradt. Próbálkozz, mert sokszor a leglehetetlenebb dolgok segítenek. Volt, hogy hajnali 4-kor gumicukrot rágcsáltam, pedig azelőtt soha nem ettem ...

Nagyon drukkolok Neked, hogy mielőbb elmúljon ez a szörnyű hányinger, jobbulást és kitartás!

2012. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gyömbér nekem teljesen elszüntette eddig,nekem is van egy kétéves kisfiam és 6 hetes vagyok.

Ha elfelejtem meginni a gyömbérteát akkor kerülget a hányás.

Ne legyél éhgyomorra,de sokat se egyél.

2012. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!