Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszt hány hetes korig...

Abortuszt hány hetes korig végeznek egészségügyi/genetikai okból?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, a 24. hétig. Onnan kezdve nem abortuszról, hanem koraszülésről beszélünk.
2011. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarok butaságot írni,de én úgy emlékszem,hogy 24 hetes korig végeznek abortuszt,kizárólag súlyosan indokolt esetben!!!!!!!

Én voltam amniocentézisen,ahol, ugye genetikai vizsgálatot végeznek, és ott ezt mondták akkor.

2011. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,akkor már koraszülés...(második)
2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Abortuszt a 12. hétig végeznek. Utána megindítják a szülést, nálunk fejlődési rendellenesség miatt a 21. héten meg kellett szülnöm a beteg babámat. A 24. hétig veszik el.(már ha nevezhetünk egy normál szülést annak)
2011. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!