Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Akiknek semmi...

Kismamik? Akiknek semmi tünete nincs, nem féltetek, hogy nincs meg a baba?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főleg a 4-5-6-7 hetes kismamikra! Mert akinek vannak tünetei, az nyilván gondolja,hogy minden ok, hiszen meg vannak a tünetek. De akinek nem is nagyon voltak és nincsenek, az nem fél esetleg,hogy baj van a babával?
2011. ápr. 28. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Első kettőnél semmi de semmi tünetem nem volt, a 12 hetes UH-ra rettegve mentem, hogy elzavarnak, mert "mit keres maga itt, nem is terhes!" Persze terhes voltam, semmi baj nem lett.

Most a harmadiknál minden este rossz ízű a szám, kevereg a gyomrom, de nem állítanám, hogy ez annyira megnyugtató.

Én azzal szoktam nyugtatni magam, hogy ha baj lenne 99% hogy görcsölnék, véreznék, vagy bármi más de lenne jele. (Tudom nagyon nagyon néha nincs jele a magzatelhalásnak, de ennyi erővel félhetnék attól is, hogy a fejemre esik egy cserép virág, mert annak is van esélye...).

Szóval amíg rossz nem történik, addig fel a fejjel, ha nem is mindig könnyű!

2011. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11 hetes kismama vagyok és állandóan rettegek, semmi de semmi tünetem nincs eddig nem is volt....gondolhatod hogy én is parázok állandóan......de én is azzal próbálom magam nyugtatni amit az előttem szóló is mondott, hogy ha baj lenne csak lenne valami jele (görcs, vérzés stb)

tehát nyugi szerintem, nem lesz semmi baj és egészséges kisbabánk fog születni :)

2011. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiammal nem volt semmi tünetem de egy pillanatig sem fordult meg a fejemben,hogy baj lehet,nem is volt!
2011. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát én is azzal nyugtatom magam,hogy csak lenne vagy görcs, vagy vér, ha valami gond lenne!

2011. ápr. 28. 09:28
 5/7 porcukormókus ***** válasza:

11+2 hetesen sikerült először eljutnom dokihoz, mivel addig külföldön voltunk dolgozni. Túl azon, hogy semmilyen tünetem nem volt, még az időnként elvégzett tesztjeim is egyre csak halványodtak.. Nagyon be voltam sz@rva, hogy "potyára" jövünk haza (már nem tudtunk volna visszamenni,mindent egy lapra tettünk fel), de szerencsére nem így lett. :)

Azóta is szépen kerekedek, júni közepére várjuk a kislányunkat!

2011. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én5+5 hetes vagyok, és nekem sincs nagyon tünetem, néhanap gyakran kell pisilnem éjszaka is, és mellfeszülés+ hangulati ingerlékenység, sírás jellemző, de hányingerem egyáltalán nincs, pedig hányós típus vagyok.

Úgyhogy várom már az ultrahangot.

2011. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia,en is nagyon feltem,foleg neten olvashatsz par remsztorit,de csak makos vagy,ennyi:)
2011. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!