Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Megjött a mesim, de...

Kismamik! Megjött a mesim, de sokkal gyengébb és ma reggel pozitív lett az innovacon tesztem, még végig sem ázott a tesztcsík, már látszott a pozitív vonal. Most megy el a baba?

Figyelt kérdés
muszáj volt tesztelnem,mert péntekre jött meg egy nap késéssel éscsak maszatoltam két napig,azóta már vér jön de kevés mennyiség tampont nem is kell betennem,nekem mindig erős a vérzésem.Nagyon melegem van éjjel,reggeli hőm 37fok,és úgy szúr a hasam mintha fel lennék fázva pedig nem vagyok,semmi bajom,mesis görcsöm nem ilyen szokott lenni.Lehet hogy terhes vagyok,ha igen vajon megmarad a baba?ma vettem innovacon 10-es érzékeny tesztet és a reggel eltett első pisimből teszteltem az előbb azt hittem rosszul látok.van még 24 darabom ebből a fajtából reggel csinálok még egyet.
2011. aug. 16. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész orvoshoz, ha vérzel és van egy pozitív teszted???
2011. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak áltatni, valószínűleg megy el a baba. Sajnálom!
2011. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bármi lehet, van akinek megjön és terhes marad, van, aki nem.

Szerintem menj dokihoz és esetleg segít gyógyszerrel, hogy ne legyen nagyobb baj...

2011. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj hogy mi lett!
2011. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
dokihoz menj, mert hátha hormonhiány miatt van a vérzés, azon tudnak segíteni, és még megmaradhat a baba.
2011. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos így volt.Egy pozitív teszt után 3 napra, elkezdtem barnázni, aztán rendesen véreztem.Mire elmentem másnap az orvoshoz, már késő volt. Elvesztettük a kicsit, kb 5 hetesen. Most rá 3 hónapra teherbe estem 6 hetes vagyok, de még aggódom, remélem ő megmarad. Tényleg menj orvoshoz mindenképp.
2011. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el az ügyeletre!!
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, minden rendben veled/veletek! Írd meg, hogy mi lett!!
2011. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vérzés, meg az hogy szúr a hasad, méhen kívtüli terhességet is jelezhet. Sürgősen menj el dokihoz! Szorítok hogy minden rendben legyen. Írj majd!
2011. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!