Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is így? Megmaradhat...

Volt más is így? Megmaradhat így a várandósságom?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam kórházban, 10 hetes kismama vagyok, vérzés miatt kerültem be. A cervix index 2000-es.

Volt már olyan akinek ezek után megmaradt a várandóssága? Nagyon félek a vetéléstől.


2011. ápr. 28. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A cervix-nek nem sok köze van a vérzéshez,nekem 3000.

12. hétig próbálj pihenni,ha addig kihúzzátok igen kevés esély lesz a vetélésre.

2011. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pilacs78 ***** válasza:
ismerek olyan már lassan szülő kismamát, akinek a 12 héten cafatokban jött a vér, és egy hét fekvés rendbe hozta, utána semmi problémája nem volt a terhessége során. Pihenj, és ne izgulj!
2011. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Tudom, h a cervix indexnek nincs köze a vérzéshez, de te nem tudod ezek szerint, h ha a cervix rövidül, akkor könnyebben indulhat vetélés, későbbiekben szülés.

Második válaszolónak köszönöm a nyugtatást, csak nehéz feküdni egy 15 hónapos gyerkőc mellett, aki épp a napokban indult el, persze amennyit lehet pihenek és próbálok nem izgulni.

2011. ápr. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!