Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok, és kb...

7 hetes kismama vagyok, és kb 2 órája volt aktusunk a párommal, most viszont enyhe, nyálkás vérzésem van? Megmaradhat még a baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valószinüleg igen,de mindenképpen kellene hogy lásson orvos.
2011. jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nyomas az ugyeletre...
2011. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz, de gyorsan! Lehet, hogy nincs nagy baj, de jobb ha megnézik!
2011. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el orvoshoz! Én 2hónapja 6hetesen vetéltem el,igaz nem szex után de én is nekiálltam vérezni! Kisfiamnál 6hónapos terhes voltam,mikor szex közben vérezni kezdtem,azonnal rohantunk az ügyeletre,szerencsére nem lett baj. De a zárójelentésen az volt,hogy fenyegető koraszülés tüneteivel mentem be,nagyon ijesztő volt!
2011. jan. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nem mentem orvoshoz és azóta az [link] olvastam erről.

Pihentem és azóta nem fordult többször elő, igaz kerültük a férjemmel a hüvelyi együttléteket.

Most 11 hetes vagyok. A jövő héten megyek dokihoz, akkor majd megkérdezem...

Te voltál orvosnál? Mit mondott? Minden ok? Kerülni kell a szexet?

2011. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Megjártuk az ügyeletet, pihire vagyok ítélve és el lettünk tiltva a szextől! A baba jól van 6 hetes és 3 napos!
2011. jan. 1. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell megijedni,nekem is volt ennyi idős vagyok de mi nem voltunk együtt.A klinikára rohantam és az első kérdésük ez volt,hogy együtt voltunk-e a párommal mert ettől lehet.Megvizsgáltak,uh mondták ok minden hál' istennek.Azt mondták,h ez természetese az első időszakban, most kerülni kell a sexet, de akinél jelentkezik kis vérzés kap utrogestant-asszem ez a neve.De azért,h megnyugodj nézesd meg magad.És nyugi!!!!!
2011. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!