Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes múltam és jönnek...

16 hetes múltam és jönnek vissza a terhességi tünetek, émelygés, hányinger, étvágytalanság. Ez normális? 5 hétig teljesen jól voltam!

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok 15 hetesen. Csak most rosszabb. Lehet savasodunk... Nekem is drasztikusan lecsökkent az étvágyam. Viszont a hányinger, hasfájás az valahogy most más. Az elején ártalmatlanabbnak tűnt... :S
2009. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
16+2 hetes vagyok, két napja öklendezem és megint nem bírom kinyitni a hűtőt sem. A hasam puffad kegyetlenül és tegnap is éreztem, hogy több a gyomorsavam. És még nem érzem a babát sem. :'(
2009. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Ne aggódjatok!

Én is így voltam, a harmadik hónapra a hüttőt úgy tudtam kinyítani, ha vettem egy mély levegőt. Elmúlnak. Akkoriba a tejet sem birtam megenni. A disznóvágást végighánytam.

Mi segített: nálunk pufulecnek hívják, sós kukorica felfujt-a lényeg a savat jól szívta

a séta-jó sokat mentem -ez a szülést is könnyíti állítólag-napi fél órát mentem

A baba a 4 dik hónap után fog észlelhetően mozgolódni, először olyan mint egy halacska, alig észrevehető-

Sok sikert, és élvezzétek a pillanatot-még a hányás is más:)

2009. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
28 hetes vagyok,és készüljetek fel,ez még nem minden.én úgy kb 24-26 héten voltam úgy hogy nagyon jól éreztem magam,most megint napok óta alig alszom annyi savam van,és nem is segít semmi,csak a gyógyszer,abból meg csak mértékkel.és bármit eszem,iszom mindentől savam van,szinte folyamatosan egész nap.nálam a hányinger a 18 héten jött vissza,de nem tarott addig mint az első trimeszterbe és nem is volt annyira drasztikus.nem ilyesztegni akarok,de erre is fel kell készülni,bár nem törvényszerű ugyebár hogy te is így jársz,csak ne lepődj meg ha mégis.őszintén megmondom szinte minden rossz kijutott a terhesség alatt,már nagyon szeretném ha megszületne a kicsi.remélem nektek kicsit jobban tellik majd!!!Sok sikert hozzá!
2009. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!