Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes múltam,7...

12 hetes terhes múltam,7 hetes korom óta szedtem a duphastont, vérezgetés miatt. A doki azt javasolta csökkentsem az adagot, két napig így tettem de újra vérezni kezdtem. A csökkentés miatt lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha vki volt ilyen helyzetben,írja le kérem,mert én nagyon félek,hogy baj van,mert már volt két vetélésem.
2009. márc. 7. 11:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a dokidat hívd fel! De sűrgősen!!!! Neki erről tudnia kell!!!



Vigyázz magatokra!

2009. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal,ő azt javasolta,hogy szedjem tovább a gyógyszert és ne csökkentsem az adagot.Köszi azért a választ!
2009. márc. 7. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Először is nyugodj meg,feküdj,pihenj!Nekem a 21.hétig kellett szednem a duphastont,utána hagyhattam el.Ha esetleg újra véreznél,irány azonnal a kórház,ultrahang.Szorítok!
2009. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a vérezgetés nem szó szerint értendő,mert barnás,rózsaszínes folyásról van szó.
2009. márc. 9. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!