Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok mar, hogy edessegt...

Hallottatok mar, hogy edessegtol pl. csokitol, aktivabban mozog a baba a pociban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen persze,nekem direkt szolt a doki,hogy mielőtt mennénk 4d-re egyek valami édességet,mert akkor biztos mozogni fog.most már NST-re járok,és oda is viszek magammal egy kis csokit,hogy mégcsak véletlenül se akkor aludjon..
2011. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Sport szelettől pörgött fel. :) NST előtt mindig megettem egyet, így aktív volt.
2011. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém a muffinért van oda. Direkt vittem magammal egy darabot amikor mentünk 4d-re. Abba sem akarta hagyni a mocorgást és a rugdalózást :D
2011. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg így van.

Az enyém is imádta a muffint, a túrórudit, a csokit, sokat mocorgott!

2011. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez valóban így van.

De azért csak mértékkel! Az unokatestvérem mindkét házasságából egy-egy fia született. Mindkét gyerek hiperaktív - orvosi értelemben. Mivel különböző apáktól vannak a gyerkőcök, így gyanús lett, hogy az anya a ludas a dologban, és egy csomó pszichológiai és egyéb vizsgálaton volt, mire kiderült, hogy hát ő valójában mindkét terhessége alatt napi két-három tábla csokit megevett, hogy minél többet érezhesse mocorogni a babákat.

És ez volt a gond.

A nyolc éves gyerek jelenleg csak benyugtatózva járhat iskolába (az igazgató kötötte ki ezt, ha nem így lenne, akkor mehetne a gyerek kisegítőbe, pedig nem értelmileg visszamaradott, csak képtelen a fenekén ülni három percnél többet), a kicsi 4 éves, ő napi 3 óránál nem alszik többet.

Egyszer vigyáztam rájuk pár órát... kicsi híja volt, hogy fél óra múltán felkössem magam.


Szóval igen, a csoki hatásos, jobban ficánkol tőle a baba, de tényleg csak mértékkel. :)

2011. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!