Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok de viszonylag...

23 hetes vagyok de viszonylag alacson 155 cm. Bár az orvosom még nem mondta, nem hallottatok olyat, hogy az alacsony nőknek elejétől ajánlják a császáros szülést? Spontán szeretnék szülni de ha nekem igy biztosabb a baba érdekében vállalnám?!

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek én is utána jártam már,bár sem terhes sem anyu nem vagyok:)


Állítólag nem kell császár,csak ha téraránytalanság van,szal ha a gyerek feje nagyobb mint amin kiférne(itt értelemszerűen a csontra gondolok:))

2009. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még alacsonyabb vagyok és normálisan szültem, minden gond nélkül, gyorsan és simán. Egyébként mi köze a mgasságnak a szülés módjához? Én nem látom az összefüggést.
2009. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez jó,köszi! lehet igazad van.
2009. júl. 5. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is 153 cm-es kismama vagyok. Nekem a védőnőm mondta, hogy aggódik miattam, nem akarja, hogy sokat szenvedjek.

Az orvosem szerint kár feleslegesen aggódni, ez annyi mindentől függ /pl: mennyire fogsz gyorsan tágulni, mekkora lesz a bébi, hogy fog elhelyzkedni...stb./. Én is jobban örülnék a sima szülésnek, de ha a Pinduri érdeke azt kívánja, akkor legyen a császármetszés!

-31. hetes kismama-

2009. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

153 cm magas vagyok.Az orvosom eddig 1 szóval sem említette,hogy a magasságom miatt lehet császározás.Igaz nem is kérdeztem :-)mert nekem természetes,hogy simán szülök. De szerintem tutira mondta volna,mert már beszéltem vele a szülésről.

Boldog Babavárást!

34 hetes

2009. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én orvosom sem mondott még semmit,anyukám aggódik ez miatt bár szerintem fölöslegesen,legalábbis eddig úgy néz ki.

Kellemes babavárást nektek!

2009. júl. 6. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi miatt lehet császár ha nem ugy fekszik a baba ahogy kéne!!ugyanis egyik ismerősömnek mondta a doki most 21-22hetes lehet hogy ha nem fordul meg a baba, akkor tuti a császár mert keresztbe fekszik mert nem fér el máshogy!!28 hetes kismama
2009. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kb mikor kell megfordulnia? 24. hetes vagyok úgy tudom még haránt fekszik legalább is két hete úgy volt. Remélem megfordul. Van annak jele?

2009. júl. 7. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!