Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok, holnap...

25 hetes vagyok, holnap vizsgázom forgalomból és nagyon izgulok. Mit tehetnék hogy nyugodttabb legyek, főleg holnap a vizsgán? Van valami megoldás? Mi oldaná ezt a nagy feszültséget?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Igyál egy pohár vörösbort, vagy egy pohár sört, ha van otthon. Tuti ellazít, és ennyikétől semmi bajod sem lesz.

Holnapra nyoma sem lesz. Ne aggódj, sok sikert holnapra!

2008. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Az alkohol nem a legjobb megoldás a vezetés előtt, szerintem.

A meleg langyos tejnek nyugtató hatása van.

De igazán ezt agyban kell eldöntened:-)

Ne izgulj, ez olyan, mint a főiskola. Az oktatónak napi 3 embert meg kell vágnia, ha te beleesel, beleesel, ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.

De arra gondolj, hogy ha az oktatód enged vizsgázni, akkor minden rendben , és menni fog:-)))

Csak 20-30 perc, ki kell bírni, ne izgulj!!!

Csokit is ehetsz vezetés előtt, növeli az adrenalint, vizsgák előtt javasolják:-)

Nagy kalappal!!

2008. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Citromfű teát igyál, tuti semmi bajod nem lesz, sem a babának. Nyugtató hatású - gyomorra is jó.
2008. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első választ tegnap este írták, és nem számít már az esti egy pohár bor, vagy sör másnap...:)
2008. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!