Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június végére ki írt kismamák...

Június végére ki írt kismamák hogy vagytok? Mekkora a pocitok? Fiú vagy lány lesz a babó? Hol fogtok szülni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Június 20-ra vagyok kiírva. Ma jobb napom van mint tegnap, vannak napok amikor annyira elfáradok. Nem dolgozom már csak itthon a szokásos, főzőcske, takarítás, boltba járás, járom a bababoltokat is. A pocimra azt mondják, hogy nagyobbnak néz ki mint amennyi idős vagyok, 8 kilót híztam eddig. Tegnap töltöttem a 26. hetet. No, van, hogy nagyon elfáradok, van, hogy jobban bírom a teendőket. A manó ma még nem sokat mocorgott, kislány lesz. A Szent Imrében szülök majd. Te, hogy vagy?
2009. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Június 17-re vagyok kiírva. Szerencsére jól érzem magam, eddig 7 kilót híztam. A pocakom már elég nagy, éppen ma mértem a köldököm magasságában 95 cm! Kisfiunk lesz, a nevét még nem sikerült eldöntenünk. Ti már bevásároltatok a babónak? Mi még csak a kiságyat és a pelenkázót rendeltük meg, néhány ruhácskát is vettünk már, de abból nem akarok sokat összevásárolni, mert a barátnőmtől rengeteget kaptunk.
2009. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,juni 30-ra vagyok kiirva.A pocakm csak most kezdett el nőni,eddig 2kg-ot hiztam.A babonak a kezdő ruhatár megvan,azon kivül még semmi.Ezt a változékony időt elég nehezen birom,az étvágyam is most kezd megjönni,probálok harcolni ellene,de elég nehezen megy:(Kislányunk lesz,a,neve Dorina és a MÁV korházban fogok szülni.

Boldog babavárást Nektek!

2009. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én 29.-ére vagyok kiírva.Eddig még úgy néz ki hogy lány de nem volt valami meggyöző a doki("nem látszik fiúnak").Én is meg mértem a pocim nekem 80 cm.Kicsi?Istvánban fogok szülni.Eddig kis ruhák vannak meg de még nem az összes,gyerekágyat most fogom meg venni.

2009. márc. 7. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!junius 20-ra varom a babot aki az uh-k szerint kislany lesz(Bonita Viktoria lesz a neve).Nekem is oriasi a pocakom,tobbnek tunik mint amennyi idos vagyok.Mondjuk a babo is nagyon nagy.En rendszeres mell es derekfajastol szenvedek,eddig 5 kg-t hiztam.Allando alvas igenyem van,maskor meg hiperaktiv napom van.Amugy meg en Kanadaba fogok szulni.

jo babasvarast neked!

2009. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én jún. 20 körül fogok szülni. Azért nem pontos a dátum, mert a UH méretek és a mensi alapján 1 hét eltérés van. Egyébként kisfiú, de a nevét még nem sikerült eldönteni. A pocakom most kezd növekedni, eddig még simán le is tudtam volna tagadni a dolgot, de én magas vagyok és van rajtam egy jó pár kiló súlyfelesleg. A Szent Imre kórházban fogok szülni.

Még legalább 6 hétig dolgozom, egyébként jól vagyok, azt leszámítva, hogy reggel nagyon nehezen kelek és úgy érek haza, mint egy hulla.

A babának még semmit nem vettünk meg, mert a párom nagyon babonás.


Jó babavárást nektek!

2009. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én először 06.30.ra voltam kiírva, majd 07.07.re tettek át.Most 23 hetes vagyok.Jól érzem magam, néha elfáradok.A pocim szépen növöget.A köldököm magasságában 102cm.5 kg-ot híztam eddig.Pénteken a dokim azt mondta, hogy valószínű kislány lesz, de ez még nem 100%.Amúgy első babó, így a neme mindegy:)

Miskolcon a megyeiben fogok szülni.

2009. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Elvileg június 23-ra vagyok kiírva, a Szent Istvánba fogok szülni. Szép kis görögdinnyém van, kolléganőim szerint:)

De amúgy szerintem nem olyan nagy. Nekem fiam lesz, ismét, és Olivér lesz a neve. Még 3 hétig dolgozom, de már nagyon nehezemre esik reggelente felkelni, stb.....

Derékfájás, fáradtság kínoz.

2009. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szerdán töltöm a 24.hetet, június 18-ra volt az első időpont kitűzve, aztán áttették július 1-re Uh szerint. Nekünk már megvan a kiságy pelenkázóval, baldahin, babakocsi és még egy pár darab kisruha. Néha nagyon fáradt vagyok, néha meg jól érzem magam. A 16. hét óta kisfiút mondanak és Marcellnak fogják hívni és én is a miskolci megyeiben fogok szűlni. Boldog babavárást mindenkinek!
2009. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!