Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg így megérzik a kismamá...

Tényleg így megérzik a kismamák, hogy fiú vagy lány gyermek van a pocijukban?

Figyelt kérdés
Én vagyok csak kivétel,nekem nem voltak ilyen megérzéseim egyik gyermekemnél sem!
2011. júl. 18. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt éreztem 90%-osan, hogy fiam lesz... de lányom fog születni :))
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor én sem vagyok jól bekötve.:) Szentül hittem,hogy kislány! Nemrég derült ki,hogy kisfiú!:)))
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én biztos voltam benne, hogy lányom lesz, és lányom lesz :)
2011. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Tudtam, hogy lány lesz vagy fiú. :D És végül fiú lett. :)
2011. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 100%-ra éreztem, hogy kislány. Nem is gondolkoztunk fiú neveken. Aztán a 16. héten mondták, hogy igazam van. :)
2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez zsákbamacska:o) Csak ezt nem lehet kicserélni ^^

De dokik sem mindig tudják 100%-ra ha nem úgy fekszik, ha ez és az. Én pl havonta változtam '88-bam:O)SZülés előtt még fiú voltam, aztán kiderült,hogy puncis vagyok:O)))))


De lányommal álmodtam...férjem is...azt, hogy lány lesz.Az is lett ^^

2011. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenki biztos valamiben, aztán 50%-nak bejön és azt mondja, hogy na ugye ő végig tudta, pedig csak eltalálta. Nagy különbség. A másik 50%-nak meg nem jön be. Én is ebbe a másik 50%-ba tartozom, nem vagy egyedül.
2011. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak én vagyok így...A környezetemben mindenki kérdezgeti,hogy na mit érzel?"Én már ilyenkor tudtam,hogy fiam lesz vagy lányom lesz" stb....De én így konkrétan nem érzem,az egy dolog,hogy most mit szeretnék,de fő az egészség!
2011. júl. 18. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:

elsönél nagyon lányt éreztem az is lett , most nagyon fiút érzek és pénteken megyek uh-ra :)

21 hkm

2011. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem novemberben halt meg a papám,és kb akkor fogant meg babócám. miután eltemettük utána derült ki a terhességem.

én reménykedtem benne,hogy fiú,de úgy voltam vele,hogy lesz ami lesz.kétszer álmodtam,azt,hogy fiam lesz és hát tényleg fiam lesz:)

2011. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!