Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végére kiírtak,...

Augusztus végére kiírtak, hogy vagytok? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 16:25
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Én nagyon jól, semmi panaszom nincs. Bár nekem rosszulléteim sem voltak.

Aug.21re vagyok kiírva.

2009. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincs semmi panaszom, jól érzem magam.A pocim már nő,még nem érzem a babám mozgását,de ez még korai.Első gyermek.19-re vagyok kiírva. Te hogy vagy?

2009. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most 16 hetes vagyok, augusztus 20-ra vagyok kiírva. Nő a pocim, pár napja már éreztem mocorgásokat, amit azóta minden nap. A második babámat várom. Alacsony a vérnyomásom, ami miatt reggelente szédülök, a védőnő tanácsára kávéval kezdem a napot. Ettől azt is észrevettem, hogy mióta kávézgatok a hányás is csökkent. Ha viszont kimarad a kávé, jön a hányás. Érdekes... A szagokra még valamilyen szintem érzékeny vagyok. Amúgy összességében jól vagyunk a babókával. :)
2009. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én augusztus 24-re vagyok kiírva!Hát nekem picit feszülget a hasam de amúgy jól vagyok!Az evést már nagyon élvezem:)már csak ennék mindig!Te hogy vagy?És mikorra vagy kiírva?

Boldog Babavárást!

2009. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia:Én aug.17-re vagyok kiirva.A közérzetem már sokkal jobb.Elején sokat hánytam.Egy hete érzem a mocorgást,ez lesz a 2. babám.Eléggé nyilalgat pár hete a hátam a gerincemnél,és a csipőmnél.Ha sokat állok vagy hajolgatok,a hasam is meg szokott fájdulni lent,olyan mensi szerüen.A mellem ujra érzékeny,feszül,és pattogok kifelé!!
2009. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én aug.28-ra vagyok kiírva.Teljesen jól vagyok, bár azon szerencsések közé tartozom, akik szerencsére elkerülték a hányós, stb... részét. Viszont cserébe volt egy nagy adag fáradtság. Nekem még nem igazán látszódik semmi, bár azt mondják, hogy alkattól is függ, mikor látszódik a poci. Te mire vagy kiírva?
2009. márc. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

sziasztok!


Én 08.30-ra vagyok kiírva. Én székrekedéssel küzdök folyamatosan. Hányós nem voltam. Mostanában néhány napja szédülgetek reggel és este mintha hulla fáradt lennék. Lehet nekem is a vérnyomásom. És ti hol szültök? Én a Szent Imre kórházban Budapesten

2009. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nekem is szokot fájdogálni,feszülni a pocim de veszek be magneb6-ot és hamar elmúlik.Én csak a 8-9.héten voltam hányos de azóta semmi bajunk,de a melegített hús illatától elkap a hányinger...Tegnap este olyat éreztem a pocimban mikor a tenyerem rajta volt mintha belülröl kapircolnának,vagy egy izom remegne de hogy ez a baba volt vagy sem azt nem tudom. 1 baba, naptár szerint aug.18 uh szertint 25.ére vagyok kiirva. SOTE I. fogok szülni.

2009. márc. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!