Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik kész vagytok...

36 hetes kismamik kész vagytok mindennel? Összepakoltátok már a kórházi csomagot? Izgultok? Jól érzitek magatokat? Tudtok rendesen aludni?

Figyelt kérdés
Nekünk első baba. A napokban akarok összepakolni,amúgy mindennel készen vagyunk, csak még kis ruhákat kell mosni meg vasalni, de én nagyon fáradtnak érzem magam. És a legapróbb feladat is nagyon lestrapál főleg ha menni is kell valahova. Olyan lelkiismeret furdalásom van a lustaság miatt.És este nem megy az alvás hol a sav miatt, hol pedig arra kelek hogy rosszul vagyok aztán félóra szenvedés után nagydolog a wc-n és utána talán tudok aludni.Ráadásul olyan mintha izomláz lenne az egész altájamon.
2011. okt. 18. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok és a kicsi ruháit már kimostam,kivasaltam,meg a pólya is rendben van.

Viszont a kórházi csomaggal sehogyan se állok,még papucsot venni kell,meg hálóinget,nagy bugyikat a szülés utáni vérzéshez.Csak azért izgulok,hogy ne legyen olyan nehéz szülés mint az elsővel.Aludni nem tudok,pont hajnalba jönnek rám a jóslók,amik hasmenéssel végződnek,meg a derekam is le akar szakadni.Most nem érzem annyira lustának magam,mint eddig,sőt tele lettem energiával egy hete,és pont az bosszant,hogy most tudnám csinálni a dolgomat de a 3 évesem rengeteg figyelmet igényel,meg idegesít.Inkább idegbetegnek érzem magam,meg sírok sokat.Savam nekem is van este,de egy pohár tej el szokta mulasztani.

2011. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 36 hetes vagyok, nomeg kissé bonyolult, szeptemberben beiratkoztam az egyetemre nappalira, ezen a héten vagyok utoljára, úgyhogy rengeteg papírmunkát el kell intéznem, beszélni az előadókkal, miegyéb...

A babaszobából még hiányzik a kiságy, vasárnap érkezik, a ruhácskák kimosva, kivasalva, a kórházi pakk meg még sehol, azt sem tudom, hol áll a fejem.

Mindennek tetejébe a párom lázasan fekszik itthon, őt is ápolgatnom kell.


Teljes káosz :)

2011. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én mindennel kész vagyok a korházi csomi már rég ott áll a szobába a babaszoba rég kész a ruhái minden szoval én már csak az várom hogy kibujjon de igy hogy már ugymond nincs mit csinálnom csak a szokásosokat kibirhatatlan és türelmetlen vagyok... és olyan mint ha sose lenne vége... :) üdv 37hkm
2011. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Nekem is hasmenés a vége, akkor ezek talán nekem is jóslók? Hát ez nem túl jó hír mert ezek a fájdalmak sem kutyák, akkor milyen lesz az igazi :)

Kedves Második! Kitartás! Minden rendeződik és rendben lesz.

2011. okt. 19. 18:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!Irigyellek...nagyon ügyes vagy hogy minden kész...jó lenne ha én is készen állnék mindennel.


És Persze mindenkinek gyors és könnyű szülést és nagyon jó egészséget kívánok!!!

2011. okt. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!