Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a háta?

Másnak is fáj a háta?

Figyelt kérdés
17hetesen olyan sokszor fáj a hátam.Ti hogy vagytok vele?
2009. márc. 7. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt a hátam a terhességem alatt.A doki hát erősítő tornát javasolt.Beiratkoztam egy kismama tornára.Az első alkalom után jobban fájt, a második alkalom után jobb volt, aztán 1 idő után el is múlt.
2009. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! nekem nagyon szokott fájni. amugy is hátfájós vagyok...ráadásul amikor azzal társul hogy alig kapok levegöt! és azt mondják ez csak rosszabb lesz. hát ha ettöl rosszabb lesz én megfulladok. Azt mondták a torna segit,de az orvosom azt mondta pihenjek nagyon nagyon sokat. na majd lesz valami. :-)
2009. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a huszadik héten járok, nekem is hasogat a hátam, a nyakam. Arra jöttem rá, hogy az alvással van gond, akkor nam találom a megszokott kényelmes pózt, és reggelre összetörve ébredek. Járok én is km tornázni, az némileg segít kezelni, de a jó alvópózra nem ad tippet :(
2009. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az alvással hogy vagytok?Sokszor kellek fel pisilni és nehezen alszom vissza:(
2009. márc. 7. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen a pisilés! Már 2 napja azt csinálom h ha felébredek éjjel automatikusan megyek pisilni,és ott jövök rá hogy nem is kell,csak megszokás! :-D
2009. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon fáj hátam és a nyakam, de valószínű, hogy az alvástól van, valahogy sehogy nem kényelmes. :S

Pisilés? Fúúú ne is mondd, mostanában mire magamhoztérek, és felfogom, hogy pisilni kell, már fáj a pocakom, mert a babát nyomja a hólyagom:) Szegénykémet nagyon nem irigylem.

27 heteske

2009. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem inkább a derekam! Hm alvás :(! Na az nem a legjobban megy főleg a pisi miatt! Van hogy 2szer is kimegyek éjjel! Utána visszaaludni nem könnyű...

17+0 :)

2009. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem inkább a derekam és a var csontom fáj, a hátamat annyira nem érzem. Feküdni elég nehéz, mert kényelmetlen háton, ráadásul háton nem tudok elaludni csak oldalt. A bébimnek meg nem tetszik ha oldalt vagyok, néha olyanokat rúg, hogy nem tudok tőle elaludni. Pisilni sokat járok, nappal kb 20x éjszaka is 3-4x. Mondjuk nagyon sokat iszok (napi 6-7 liter) és 3 vesém van, úgy hogy én ennek tudom be.

Minden jót!

21 hetes

2009. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!