Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes pocakosan másnak is...

30 hetes pocakosan másnak is szokott a hasa, háta gyomra fájni? Természetes ez? Menszi görcs?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz én 28hetes vagyok, de 2napja nekem is ez a panaszom. A bordám az most kivételesen nagyon fáj, mindig odanyomja valamijét, és nem tudom átcsalogatni más helyre! :-( A gyomrom nekem akkor szokott fájni amikor székrekedésem van, pont ettől szenvedek megint, és semmi nem segít. Amikor a hátam fáj, akkor valakit mindig megkérek, hogy picit masszírozza meg, vagy lefekszek kicsit pihenni. De ez természetes, mert megváltozik a testtartás a pocak miatt!
2011. jan. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok, és már órák óta nem tudok aludni, mert fáj a gyomrom, a hátam, a derekam. Ha kiválasztok egy nekem kényelmes alvás pózt, a drágám el kezd lázadni, mert naná, hogy az pont nem jó neki. A görcsök a méh terhelésétől vannak elvileg. Ahogy nő a baba, úgy húzza a méhszalagokat, meg helyet csinál magának a picur. A hátad a megváltozott testtartástól fáj. A védőnőm mondta, hogy figyeljek oda, hogy mindig húzzam ki magam. Hát ja, ha az olyan könnyű lenne...
2011. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!