Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus környékén szülő...

Augusztus környékén szülő kismamik, mentek még nyaralni szülés előtt? Hány hetesen tervezitek és hány kilométeres utazást vállaltok be?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Augusztus 9-re vagyunk kiírva, idén valószínűleg már nem nyaralunk, azt a pénzt inkább a babarára és a babaszobára fordítjuk.


25+4 hetes kismama

2011. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi megyünk a Balatonra majd májusban és júniusban, van egy kis nyaralónk. Július közepétől már nem fogok kimozdulni 20 km-nél messzebb.


24+4 hkm

2011. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Augusztus 16-ra várom a babót és mi is csak Magyarországot vesszük számításba. Jún közepétől-júli közepéig tervezzük.
2011. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én augusztus 17-re várom a második babát.

a nagyobbik 2 éves.

mi is idén csak magyarországon belül maradunk, de én nem aggódok hogy hova, mert ahol lakunk is 220 km-re van a kórháztól:-)(de ez más téma)

Mi úgy terveztük, hogy május végén megyünk egy hosszabb hétvégére miskolc környékére, olyan kirándukós útra

és majd júliusban megyünk pár napra a balcsira, ott meg majd csak pihengetek már, majd apával lubickol a nagyobbik.

hát így...

szép nyarat!

2011. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan szeptember elején szülök, de megyünk a Balcsira valamikor júliusban. Olyan "lájtosan" :)
2011. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is szept. elejére (3.-ra) várom a 2. babát,az első 2 éves.Mi is Balcsira megyünk,július közepe felé.
2011. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hello! Mi külföldön élünk, aug. 4.-re vagyok kiírva, de haza kell utaznunk Mo.-ra hamarosan hivatalos ügy miatt. Repülővel megyünk, 1,5 óra az út. Most vagyok 27. hetes. NE FÉLJETEK KISMAMÁK KÜLFÖLDRE MENNI, MERT ATTÓL FÉLTEK ESETLEG, HOGY PONT AKKOR SZÜLTÖK MEG, AMIKOR MÉG KÜLFÖLDÖN TARTÓZKODTOK! SOKKAL JOBB A KÓRHÁZI ELLÁTÁS, ÉG ÉS FÖLD!!!!!

()NINCS HÁLAPÉNZ,A BABA INGYEN RUHÁKAT KAP A KÓRHÁZBAN,ÁGYBA JÁR A REGGELI,A SZÜLÉSHEZ NAGYON FELSZERELT SZÜLŐSZOBÁK ÁLLNAK RENDELKEZÉSRE,VÁLASZTHATÓ NÉMELYIK ÁLLAMBAN, HOGY SPONTÁN, VAGY CSÁSZÁRRAL SZERETNÉL SZÜLNI STB.) CSAK ARRA KELL ODAFIGYELNI, HOGY A KISKÖNYV LEGYEN NÁLATOK, ÉS LEGYEN EUROPAI UNIOS EGÉSZSÉGÜGYI KÁRTYA, AMI INGYENESEN IGÉNYELHETŐ MO.-N. MINDENKINEK KELLEMES BABAVÁRÁST KÍVÁNOK, ÉS KÖNNYŰ SZÜLÉST.

2011. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aug 19-re vagyok kiírva és nálunk a nászút lesz az idei nyaralás! Június első hetében megyünk, de csak országon belül!


Baba meg esküvő mellett messzebbre nem is futná! De így is tökéletes lesz! :D


24+4

2011. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aug. 25-re vagyok kiírva. Júniusban megyünk néhány napra Szarvasra. Mivel eredetileg balatoni vagyok, így ott is sok időt szeretnék még tölteni . Igaz, 200 km-re van tőlünk és a kórháztól. Úgy gondoltam, csak a fiammal megyünk július első 2 hetében, aztán július végén a férjem is csatlakozhatna még 1 hétre, ha kap szabit. Akkor biztonságban érezném magam, ha ő is ott van. (Legfeljebb Keszthelyen szülök.:))Augusztusban már nem igazán szeretnék ugrabugrálni, de a dokit majd úgyis megkérdezm. Ez attól is függ, kinyílik-e a méhszáj. Ha igen, pá-pá Balaton, maradunk itthon. Remélem, nem lesz semmi gond.
2011. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
09:26! Minden tök jó amiket írtál, csak az a gond, hogy az orvosom nem lenne ott külföldön és nélküle nem érezném biztonságban magam.
2011. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!