Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok....

32 hetes kismama vagyok. Teljesen elkeseredtem. Bőv lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyagilag sem állunk túl jól,mindenki osztogatja a hülye tanácsait amit eddig elég jól viseltem de most...Szinte csak sirni tudnék.Olyan mintha depresszios lennék.Élveznem kéne a várandóságot de jelenleg egyátalán nem tudom és már ettől is lelkiismeretfurdalásom van.
2011. ápr. 30. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak a hormonok, ez teljesen rendben van. lazíts, egyik füleden be a másikon ki...:)

pihenj sokat, hallgass zenét vagy csináld azt ami örömet okoz.

2011. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán most szembesültél azzal a ténnyel, hogy megváltozik az életed és mint új dolog tartasz tőle. Nyugi szerintem ezzel sokan így vannak. Minden rendben lesz.

Mikor az első gyerekkel voltam terhes mindenki okoskodott, hogy 400 e alatt ne is gondolkozzam a gyerekcuccokkal kapcsolatban. Hát a nagy lótúrót!!!

Vettünk egy kiságyat használtan,de tök jó állapotban 5 e-ért, 3 e volt bele a matrac, vettünk egy szuper babakocsit bizományiból 23 e és egy hordozót 13 e.

Nem kell elhinni a sok birkának a 400 e alatt nincs babacucc c. szöveget.

2011. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
most kezd el szelektálni hogy mit hallasz meg a hülye tanácsokból mert majd ez után beindul igazán, mindenki tudja majd mit hogy kell....... ne halld meg.te vagy-leszel az anyja,és mindent jól fogsz csinálni és ha egy kihúzott fiókban is alszik terád fog reggel mosolyogni először.
2011. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Erőt adnak a válaszaitok köszönöm.
2011. ápr. 30. 20:11
 5/19 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak...

Bella!

Ez annyira édes volt, hogy elkezdtem pityeregni (a fiókos dolog miatt) Bearanyoztad az én estém is.


34 hetes Kismama

2011. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen az enyémet is:)
2011. ápr. 30. 21:18
 7/19 anonim ***** válasza:

Az én babám, amíg nem forgott nagyon, az ágyneműtartóban aludt. (Kihúzott állapotban) :-)

Csak a kezemet kellett lelógatni az ágyról, megsimogattam, és már aludtunk is tovább.

Egy darabig úgy hívtuk, "Dobozos" :-)


..de a legfontosabb: bízz magadban! Mindent meg tudsz oldani!!

Erre én is csak a második babánál jöttem rá, az elsőnél még nagyon befolyásolt a környezetem, és én is csak bőgtem, és világgá akartam szaladni.

Ne hagyd magad!! Olyan kreatív az ember, még el sem hiszed, mi minden van benned!!

2011. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is megértelek. Úgy látszik, hogy az idő és terhesség előrehaladtával minden ismerős elkezd jobban okoskodni, és néha nem is veszik észre, hogy ez a másiknak mennyire rosszul esik.

Volt, hogy a férjem vállán zokogtam,de az már a jéghegy csúcsa volt, előtte meg csendben, egyedül...Próbálj beszélni ezekről a dolgokról a Párodnak, vagy akiben megbízol. Utána már sokkal jobb volt nekem is, és jó pár hétig nem is volt ilyen napom.

Aztán most nálunk is a pénzkérdés előtérbe került, mert eddig úgy volt, hogy az év elején a férjem megkapja a prémiumát és abból terveztük/tervezzük a Babócának megvenni a dolgait. Csak ezidáig nem történt meg és teljesen félek, hogy mi lesz, hogy lesz, miből lesz.:( És egy ismerősöm is csak az orrom alá dörgöli, hogy ilyenkor már minden megvolt, csak a baba hiányzott...ezek után én sem vagyok topon és ilyenkor nekem is lelkiismeret furdalásom van.

Lehet, hogy a hormonok is közrejátszanak és ezért vannak ilyen labilis időszakok az életünkben?:)

2011. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg megértesz hiszen hasonló cipőben járunk:(

Megbeszéljük mindig a férjemmel ez sokszor erőt is adott de mos teljesen kiakadtam.Valószinűleg a hormonok.Meg amúgy is van miért izgulnunk:szülés,hogy baba rendben legyen stb...Erre még az okostojások is csak osztogatják a tanácsaikat.Remélem időben megkapjátok a prémiumot és nem kell majd emiatt is idegeskedned,szoritok:)Próbáljunk meg kitartónak lenni.Te hány hetes vagy?

2011. máj. 2. 11:23
 10/19 anonim ***** válasza:

De örülök, hogy írtál:)

Mi már 35. hetesek:) Huh, remélem nem ítélsz el:)Egyébként boldog kismama vagyok (általában:)) de vannak ilyen napok is. Amúgy szerintem alapjáraton biztosan könnyen venném ezt a helyzetet is, mert Isten igazából nem reménytelen a helyzet, csak mások véleménye is bosszant..és még 33.héten az orvos is rátett egy lapáttal, és nagyon félek, hogy pénteken, mikor újra megyek előjön a bunkó stílusával és megint " a befektessem a kórházba?" kérdésvel zaklasson:(:(:(

Remélem Ti jól vagytok:):):)

2011. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!