Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a második...

Lehetséges, hogy a második baba később mozdul meg, mint az első?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont az ellenkezőjét tudom! Hogy a 2.hamarabb mozdul meg!! Hány hetes vagy?
2009. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

16 hetes vagyok. Az első ilyenkor mozdult meg, de most ez nem akar.

Volt már vérzésem, görcsöm stb. úgyhogy már szeretném, ha adna életjelet magáról. Hétfőn voltam ultrahangon, minden rendben volt, de mégis aggódom.

2009. márc. 7. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet! Ne aggódj! Lehet az első baba mellső falon tapadt, akkor hamarabb lehet érezni. Ő meg lehet hátsó falon tapad,a kkor meg nem csoda, hogy még nem érzed!
2009. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van, csak fordítva. Ha elöl tapad a lepény akkor hátul van a baba és később érzed. Ha hátul tapad a lepény akkor a baba a hasfalhoz van közelebb és ezért előbb érzed.
2009. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na én pont ugyan így voltam!:)) Szétagódtam magam rá pár napra meg megmozdult! Te se aggódj!! :))
2009. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:36-os vagyok! Tényleg fordítva van? Na, hát akkor azért nem érzem még én sem őket!!! De jó, hogy visszanéztem ide!!! És akkor bocsánat, hogy fordítva mondtam, én teljesen abban a hitben voltam, hogy úgy van, ahogy írtam. VAlahogy az tűnt logikusnak!
2009. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen úgy van, először én is fordítva gondoltam, de elmagyarázták. Mondták hogy hátsófali a lepényem. Mire azt találtam mondani, hogy jaj de jó legalább védve van a baba. Mire közölték velem, hogy rosszul gondolom, mert most a baba van elől. Nekem első baba és a 16. hét végén már éreztem mozogni.
2009. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg 19 hetes vagyok, hármasikrekkel, és két uh-os papírom is van az elmúlt hetekről, és az egyiken mindhárom mellső falinak van írva, a másikon meg kettejük, és egyikük hátsó falon tapad. A lényeg, hogy még csak picit érzem őket, néha-néha, de már erősödik.
2009. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pont mellső fali, úgyhogy kicsit megnyugtattatok! Köszi!
2009. márc. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!