Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon káros a terhess...

Tényleg nagyon káros a terhesség alatti háton való alvás?

Figyelt kérdés
Állítólag a baba nem kap elég oxigént.
2011. ápr. 30. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan alhatsz háton, amíg nem kellemetlen, csak egy idő után Te nem fogod bírni. A babának semmi baja nem lesz tőle.
2011. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a baba kap oxigént, de te nem :) nem bírod addig, hogy benne kárt tegyél, előbb elájulsz , de csak az utolsó hetekben. :)
2011. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor ezek szerint alhatok háton:)
2011. ápr. 30. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is minden "szakirodalmat :-)" elolvastam ezzel kapcsolatban, hogy mi a helyes pozíció az alváshoz, igyekztem be is tartani, de csak addig, amíg el nem aludtam. Állítólag össze-vissza forgolódtam, és természetesen minden reggel hanyatt fekve ébredtem (vagy teljesen ráfekve a hasamra). Jó egészséget és boldog babavárást! Üdv, 16 hónapos kisfiú anyukája.
2011. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! 35 hetes vagyok, és háton fekve a legkényelmesebb aludni. Kapok levegőt, nem fáj semmim, és a fiam is rugdos eleget. Csak az a baj, hogy mivel én is azt hallottam, hogy nem szabad háton aludni, így az oldalamon fekszek, ami viszont nagyon kényelmetlen. De akkor ezek szerint lehet háton is??
2011. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, hát én aztán megszívtam rendesen a "szakirodalom" tanulmányozásábval... :D

Már a terhességem 5. hetében olvastam arról a bizonyos vénáról, ami háton fekve elnyomódhat, és zavart kelthet a vérellátásunkban...

Nos... :)

Én azóta CSAK a két oldalamon fekszem, ha fekszem, mert hason meg az első pillanattól kezdve nem merek... :D

Szóval nem tudom, mi az igazság, de én kitartóan a két oldalamat kínzom, míg meg nem szülök, biztos, ami tuti alapon! :D

24 hetes km.

2011. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes vagyok, de még mindig alszok háton. Az a baj, hogy én is sokat olvastam erről a témáról és nagyon megijesztett. Jobb lett volna, ha nem teszem, csak az ösztöneimre hallgatok, ha valami nem jó úgy is jelzi a szervezetünk vagy a baba. Így rendszerint oldalt fekve fekszem le és amikor éjszaka felkelek már háton vagyok. Én kényelmesem alszok és a babám is jól van.
2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 2. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!