Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol csinálnak 4D...

Nyíregyházán hol csinálnak 4D ultrahangot? (Medve Lászlón kívül :S)

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nekem is csak ő jut eszembe. Vele gondod van?
2011. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én anno az első gyermekemnél dr. Orosz Lászlónál csináltattam. Akkor még csak neki volt. Én meg vele nem voltam teljesen megelégedve. Hiába volt időpontom, az összes betegét behívta előttem (nem ő volt a fogadott dokim), ráadásul a géphez se értett olyan nagyon, úgyhogy DVD-t nem tudott csinálni, csak videokazettát, ami ugyebár nem egy csúcsminőség. A tesómnál meg az UH végén derült ki, hogy elfelejtette elindítani a felvételt...Mehetett újra.

Ezek után örülem, hogy lehetett Medvénél is csináltatni. A következő 2 gyermekemnél nála voltam, nem tudok rosszat mondani rá. Mondjuk nem is ő, hanem a felesége csinálja. Ő ott sincs. Alig kellett várnunk és a felvétel is nagyon jó lett. A nyomtatott képek között meg óriási a különbség. Sokkal jobb minőségű és szebb, amit Medvénél csináltattunk, mint amit Orosznál.

2011. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kórházban is csinálnak.
2011. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!