Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán, hol csinálnak...

Nyíregyházán, hol csinálnak 4D-s Ultrahangot?

Figyelt kérdés
Régebben tudom, hogy csináltak Örökösföldön de a doki már nincs itt és úgy tudom már a kórházban sem csinálnak, a férjem nagyon szeretne, most 28 hetes vagyok, meddig érdemes csináltatni és mennyi idővel előtte kell bejelentkezni, ja és mennyiért csinálják:)
2009. máj. 21. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán a Vital egészségházban csinálnak 4D-t, de azt javaslom, hogy inkább menj Debrecenbe, mert a Vitalból eddig még senki nem jött ki pozitív tapasztalatokkal. Oda vinned kell magaddal a nyersanyagot ( a hirdetéssel ellentétben) és kb. 20 percet foglalkoznak veled és kapsz egy 15 perces dvd-t, mindezt 15.000 ft-ért, Debrecenben a Bajcsy úton, 1 óra hosszát foglalkoznak veled, kapsz egy 40 perces dvd-t, egy cd-t kb 35 db fotóval és kettő darab színes fotót, mindezt 9800 ft-ért és nagyon kedvesek és segítőkészek!
2009. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Debrecenben mennyi idővel előtte kell bejelentkezni, mert biztos sokan járnak oda?
2009. máj. 21. 12:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a múlthéten voltam 4d-s uh-on,akkor voltam 27 hetes!

A víz utcán voltam Dr.Orosz Lászlóhoz! 15000ft,kapsz egy 40-50 perces dvd-t a babáról! Én kb másfél órát voltam bennt,addig folyamatosan néztük a babát! Végtelenül kedves orvos,folyamatosan beszél,és mondtza mindig mit lát.Nekem megnyerte a tetszésemet már azzal,h beszél a babához is! Szerintem érdemes hozzá menni! Annyi,h mindig este vállal 4D-t,mert igy elidőzik vele!

Ja,én előtte négy nappal kértem tőle időpontot.

Ha érdekel megadom a tel számát!

Boldog babavárást!

2009. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem irni,h ez Nyíregyházán van! Csak,mert látom szó van Debrecenről is!

Egyébként van más helyen is nyiregyen,de azokról nem tudok véleményt irni!

Utolsó voltam!

2009. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen érdekel, a férjemmel úgy terveztük, hogy olyan két hét múlva szeretnénk, akkor 30 hetes leszek:)
2009. máj. 21. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a száma Dr.Orosz Lászlónak:06-30-93-55-575!

Ha felhivjátok,ne add fel ha nem sikerül elsőre,én talán három nap után tudtam elérni,mert hol megbeszélésen volt,hol szülni...stb! De hála az égnek kitartó voltam,és nagyon megérte! Mert én csak jót tudok rá mondani,amilyen kedves volt velünk!

2009. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, minden jót:)
2009. máj. 21. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a Szegfű utcai magánrendelést tudom Nektek ajánlani. (Szegfű 25., a régi Spar mellett).

Én 16 hetesen voltam először, s nem is a dvd érdekelt, hanem, hogy én is lássam a babám miniden testrészét, mert a 2D-n nem láttam semmit, hiába mutogatta olyan bőszen a dokim. Ja, s érdekelt a neme is.

Nagyon rendes volt a doktornő, mert 3000 Ft-ért egy teljeskörű átvizsgálást csinált. Azt tanácsolta (maga ellen beszélt), hogy most még túl kicsike a baba, sokszor betakar a lepény, s sokszor lenne homályos a felvétel, s emiatt inkább majd a 28-30. héten menjek vissza, mert akkor a legélvezhetőbb.

Ettől függetlenül több, mint 40 percig nézegettük a picit, láttam az ujjacskáit, az orrát, szemét, a mellkasát mozogni, sőt csuklani is. S megtudtam, hogy kisfiú a bérlője a pocimnak. Én 28-29. héten tervezem, hogy visszamegyek.

Amúgy 12.000 Ft, ezért kapsz egy DVD-t, egy 10*13-as színes fotót+egy orvosi leletet.

Kedden, szerdán és pénteken rendel, s általában délután. Ha ide szeretnétek menni, ajánlatos időben bejelentkezni, mert elég sokan járnak oda.

A tel.szám: 06-30/4681-741

Jó szórakozást!:-)

2009. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A kórházban is csinálnak. Régen 12.000 volt, most 10.000.

Nem tudok róla többet, de a vérvételkor láttam meg a plakátot a kórház nőgyógyászatán. (fsz. 2. szoba)

2009. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kórházban már nem csinálnak! Én pont a multhéten kérdeztem meg,mert oda szerettem volna menni,de már nem csinálják idő hiány miatt!

Nekem ugy ajánlott Orosz doktort!

Boldog babavárást!

2009. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!