Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok, nagyon...

4 hetes terhes vagyok, nagyon fáj a fejem, bevehetek Algopirint?

Figyelt kérdés
2008. febr. 14. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Én algopirint nem vennék be, annyi rosszat hallotam már róla, én először a helyedben gyógyteával próbálkoznék először és megpóbálnék aludni.
2008. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Algopyrin helyett én is inkább gyógyteát vagy homeopátiás készítményt javasolnék.

Ezen az oldalon találsz bővebb infót.

[link]

2008. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
Nekem a dokim azt mondta, hogy nem szabad 12 hetes korig algopirint bevenni mert akkor fejlődnek ki a baba testrészei.
2008. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Ne vegyél be algopirint semmiféleképpen de a Paramax Rapid 500 mg-ot nyugodtan szedheted.

Jó egészséget!

24 hetes kismama

2008. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg esetleg homeopátiás szert szedni. A barátnőm is terhes és elég fejfájós. Ő is inkább a homeopátiás fejfájácsillapítót szedi a gyógyszerek helyett. Nek bejött. keress kulcsszavakra a neten vagy valószínű hogy patikában is tudnak segíteni. Van egy csomó homeós patika pesten.
2008. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 10 hetesen volt egy kis megfázásom, és fájt a fejem. A patikus a sima ALGOFLEX-et ajánlotta, ami láz- és fájdalomcsillapító, persze mondtam neki, hogy az első 3 hónapban vagyok. Mondta, hogy nagyon meg kell azért nézni, mit szedek be ilyenkor, de ő ezt ajánlotta (bár a használatiban minden bogyónál persze az szerepel, hogy nem ajánlott a terhesség első harmadában). Én bevettem, elvileg nem lett bajom. A nőgyógyászom sem ellenezte. Azóta még 1-x vettem be, mert frontérzékeny is vagyok, akkor is elmúlt és nem éreztem mellékhatást (persze azt nem is én érzem....).

De ha a homeós készítményekben jobban bízol, akkor olyat keress, vannak ott is nagyon jók.

üdv,

18 hetes kismama

2008. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:)
2008. febr. 14. 16:39
 8/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Szerintem nem szabad Algopirint bevenni,nekem az orvosom nem engedtte Elég migrénes vagyok én is,azt mondta hogy először próbáljam meg a Magne B6-ot,ha nem múlik el akkor Panadolt.Sajna voltam influenziába és akkor is lázcsillapításra a panadolt és hűtőfürdőt alkalmaztam.Üdv 19hetes kismama
2008. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!