Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok, ma...

30 hetes kismama vagyok, ma kell mennem orvosi vizsgálatra, úúúúúúúúgy izgulok! Olyan rég (8 hete) volt az utolsó. Van még, akinek most esedékes?

Figyelt kérdés
Lesz még UH és tanácsadás is. Ez utóbbitól külön "félek" (vagyis csak abszolút semmi kedvem hozzá, mert elveszi az egész napot) és eddig a 7 hónap alatt 8 kilót híztam, de most többet....és nem akarom azt hallgatni, hogy ez milyen rossz :/
2011. máj. 2. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igaz, én nem 30 hetes vagyok, de én csütörtökön megyek UH-ra, és már nagyon várom, akkor leszünk 36 hetesek, és 30 hetesen voltunk utoljára. :) Sok sikert, majd írd meg, hogy mi lett. :)
2011. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi az érdeklődést!! :)

Nem bírtam és megírtam kérdésben az eredményeimet, ezek a következők:


BPD: 85 mm

FL: 58 mm

Hátsó fali, f-i I.°ban érett lepény

Kp.m.víz, KPF

Ajakívek követhetőek.


Amit viszont hiányoltam a vizsgálaton, a szívhang :( Nem hallgattuk :(

De sebaj, a lényeg, hogy minden rendben van!


Majd írj te is csütörtökön!! :):)

Kíváncsi vagyok! Jaj, Istenem, mindjárt utolérlek :), hamar telnek az utolsó hetek, ugye??

2011. máj. 2. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megint én. :) Hát ami azt illeti, pont az utolsó hetek telnek lassan. A 32. héttől csak vánszorognak a napok. De nem baj, megéri. Lassan majd csak itt lesz már. :) Az eredményeid teljesen jók. Majd írok csütörtökön. UH-ra is megyek, meg NST-re is.
2011. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké!:)
2011. máj. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!