Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet negatív hatással a...

Lehet negatív hatással a terhességre a túl gyakori orgazmus?

Figyelt kérdés

Nem mindennappos dolog ez, de tegnap úgy alakult, hogy 5x volt.

A terhességem teljesen normális lefolyású, nem tudok róla, hogy bármi gond lenne. 25 hetes vagyok.


2009. márc. 8. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Később esetleg beindíthatja a szülést a méhösszahúzódások miatt és a spermiumok is be indíthatják a folyamamtot, mert olyan anyag van bennük. Van, hogy az orvosok javasolják az együttlétet a szülés természetes beindulása érdekében.
2009. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beindíthatja 25 hetesen is? Vagy mostanában még rendben van ha esetleg újra ilyen napunk lenne?
2009. márc. 8. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
De jó neked!Én 5 hetes vagyok és mi azóta nem is voltunk együtt!!Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszoltam!!
2009. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden rendben akkor 25 hetesen nem akkora rá az esély, mint mondjuk 36 hetesen. De biztosat csak orvos tudna mondani.

Milyen kár hogy engem ez a veszély nem fenyegetett a terhesség alatt. Jó ha háromszor voltunk együtt. Jó sokan fogunk írígykedni rád :-)

2009. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
főleg, hogy én pl. el vagyok tiltva teljes mértékben a szextől! sőt ha lehet így mondani, az orgazmustól is.... igen! irigykedem én is. De amúgy 25 hetesen szerintem sem indíthatja még be, ha minden rendben van.
2009. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nálunk sem történt még eddig ilyen,csak most. :-)

Volt 2 hónap, amíg nem is voltunk együtt mióta terhes vagyok. De ez most így jött össze. Biztos a hormonok. Terhesség alatt mindent rájuk lehet fogni. :-)

Lehet, hogy életem egyetlen ilyen napja volt, nem tudom.

Már eltelt egy nap és teljesen rendben vagyunk. Biztos nem lesz most már baj.


Kitartást azoknak, akik el annak tiltva. Az 5 heteskének is. Lehet, hogy neki is lesz majd sokkal aktívabb időszaka. Én 16 hetes környékén éreztem még sokkal kívánsabbnak magam.

2009. márc. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!