Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismami vagyok,...

19 hetes kismami vagyok, kérdésem: miért keményedik sűrűn a hasam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedsz magneb6-ot? Én is 19 hetes vagyok, és nekem már szinte az elejétől mondta a doki, hogy szedjem, pedig akkor még azt se tudtam,mi az a keményedés. Aztán úgy a 14-15. hét körül volt, hogy elfelejtettem bevenni (amúgy 2*1-et kell bevennem) egész nap, és estére bekeményedett egymás utána 2-3-szor is. Aztán eszembe jutott, hogy ezért kell a magneb6. Egyébként van hogy ennek ellenére is bekeményedik (egy-két hete), ha valamitől hirtelen megijedek, ha úgy kelek fel az ágyból, hogy közben a hasizmomat is használom, vagy ha szexuális inger ér.
2009. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szedek magne B6-ot, de szerintem az nekem kevés. menjek dokihoz?
2009. márc. 8. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kevés, szerintem nekem is. Mehetsz dokihoz, de szerintem szedhetsz anélkül is többet, bár jobb ezt a dokival megbeszélni. A sima magne b6-ból ha jól tudom 3*2 a max adag, de a béresről azt hallottam erősebb hatóanyagú, ezért abból csak 1-et, max. 2-t lehet bevenni. De ezért is jobb, ha beszélsz a dokival. Viszont azért annyira nem kell aggódni, mert normális dolog a keményedés, ez még akkor is van, amikor nem vagyunk terhesek, csak akkor nem érezni. Viszont kérdés, hogy mit jelent, hogy sűrűn keményedik? Ha jól tudom ha napi 10-nél több van, akkor már szólni kell a dokinak. És egy keményedés ne tartson tovább egy percnél.
2009. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és én voltam az első. Meg most az előző! :D
2009. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak kétszer egy magne B6-ot szedek, ha továbbra is keményedik csak elmegyek dokihoz, mert tegnap pl. bőven volt tíznél több, de ma még csak egyszer-kétszer fordult elő. én az időjárásra is gondoltam. remélem , hogy nem fojtatódik és helyre áll.

azért köszi! :-))

2009. márc. 8. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok. A 16. héttől keményedik a hasam. A Magne B6 nem használt szinte semmit. Már 2 hónapja a Magnesii Citrici FONO VII. Naturland nevű magnézium citrátot szedem. Azóta jobban vagyok és sokkal kevesebbet keményedik a hasam. Ebből csak napi 2 tabl. szedek.

Kérdezd meg az orvosod erről.

Boldog babavárást!

2009. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!