Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vagyok, holnap megyek...

8hetes vagyok, holnap megyek elöször dokihoz, eddig nem volt semmi panaszom, sem barnas sem veres foltom, az jot jelent?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagy valószínűséggel igen.
2009. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze!
2009. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!

Akkor holnap már hallani és látni is fogod a kis életed szívhangját!!

Én 6 hetesen mentem először de már akkor is láttam!!

Üdv egy 6 és fél hós babóca anyukája

2009. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát valószínű,nincs semmi gond, de majd a doki megnézi. Lesz egy belső vizsgálatod, vizeletet és vérvizsgálat. A védőnő egy kétszáz oldalas listát fog készíteni, amiben a Te és a Párod adatain kívül pl. a családokban előforduló esetleges jellegzetes betegségeket tünteti fel, úgyhogy kérdezd ki anyukád, anyósod, ki milyen betegségeken esett át, van-e jellegzetesen előforduló dolog a családban (pl. cukorbetegség, magas vérnyomás...)

Nyugi, a várandósság a világ legszebb dolga, és ha az esetlegesen előforduló kellemetlen dolgokat is humorosan próbálod felfogni, élmény lesz visszagondolni ezekre a hónapokra.

Gratulálok Neked (és irigyellek, nagyon szerettem várandós lenni!)

JA! És bármennyit hízzál is és változzál is a várandósság alatt: a kismamáknál nincs szebb nő a világon!

2009. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
minden valaszt köszönök,holnap reggel szerintem elsö leszek a rendelöben.mar most sem tudok aludni.az utolso valaszolonak pedig plussz köszönöm mert igen,kisse nyomaszto a mar eddig bekövetkezett valtozas is nem am a többi meg...bar en probalok nem foglalkozni vele csak nehez.
2009. márc. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!