Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? A 16. héten...

Ez normális? A 16. héten éreztem először a babámat, aztán egyre erősebben, most vagyok a 18. hét végén, vasárnap töltöm a 19. hetet.

Figyelt kérdés

A 17.hét végén, és a 18.hét elején elég intenziven éreztem, olyan "bökdösés" szerűen, de egy két napja alig alig érzek valamit.

Érzem a babát, hogy mozog, csak az a gondom, hogy nem olyan sűrűn, nem olyan intenzíven, nem olyan erősen.

Valami baj lehet?

Vagy miért van ez így?


2011. okt. 6. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet másképp fekszik.

akkor lenne csak baj, hogyha nem éreznéd

2011. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, akkor azonnal rohannék is az orvoshoz, ha egyáltalán nem érezném..

de gondolod csak ez lehet, hogy másképp fekszik?

Tudom, nem vagy orvos, csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

2011. okt. 6. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez az érzés teljesen normális.Pici még a baba, sok helye van, és bukfencezik a vízben, másképpen fekszik, akkor nem érzed olyan intenzíven!

Egy kétgyermekes anyuka

2011. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, ez normális! :) Ahogy előttem is írták, neki még egy csomó helye van, így elég ha másképp fekszik már nem érzed annyira. A lényeg, hogy mozog! :)


Boldog babavárást!

2011. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de eddig úgymond megvolt a "rutin", hogy reggel, meg főleg este, mikor lefeküdtem, tuti, hogy éreztem, most meg esténként csak úgy néha valamicskét..

Lehet túlaggódós vagyok?

Első baba.

2011. okt. 6. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt, 18.héten határozottan éreztem, utána vagy 4 hétig alig. Volt olyan nap, hogy egyáltalán nem éreztem. Megnyugtatott a dokim, hogy ilyen idősen még előfordul, hogy nem vagy nem olyan intenzíven érzem, mert bőven van még helye mocorogni.
2011. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 18+5 héten megmoccant, aztán 2 napig meg sem állt. Utána 1 hétig meg se moccant(pont akkor voltunk ultrahangon, így tudtam, hogy minden rendben, nem idegeskedtem). Azóta pedig annyit mozog, hogy az hihetetlen,bár vannak lustább órái, napjai:) Ne izgulj:)
2011. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont vasárnap töltöm a 19 hetet,én már a 14. héten éreztem a mozgásokat de nekem ő már a negyedik babám lesz.Én sem érzem mindig,van hogy 2 napig szinte semmi aztán 2 napig meg sem áll,van hogy féléjszaka dolgozik és nappal pihen,most éjjel pl intenziv box és foci edzésen volt és még mindig van valami dolga mert sürög forog odabent,viszont tegnap szinte semmi mozgás nem volt valószínüleg most megint pihi időszak fog jönni.Ne izgulj nincs baj fog ő még hasba rúgni téged elégszer .-)
2011. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a megnyugtató válaszaitokat!
2011. okt. 7. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!