Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0,67 afp-vel miért nem küldtek...

0,67 afp-vel miért nem küldtek genetikai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag 0,40 alatt-körül szoktak csak. Miért nem kérdezed meg a dokidat?
2011. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 0,5 majd másodszorra 0,62 lett.Azóta is ideges vagyok miatta de nekem azt mondták nem foglalkoznak vele csak a magassal,én se idegeskedjek.Én is érdekesnek találom de ez van sajnos,remélem minden rendben lesz nálatok és nálunk is!
2011. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 0,5 volt.egyből küldtek genetikushoz,genetikai uh ra és meg kellett csináltatni egy fizetős tesztet.ez hülyeség hogy csak akkor foglalkoznak vele ha magas.engem is elküldtek de szerencsére minden rendben van.
2011. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeségnek tartod de nálunk is azt mondták csak a magassal foglalkoznak!0,5 afp-m lett!
2011. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem lett és csak a kötelező uh ra kellett mennem
2011. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!