Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "nagykönyvek" szerint mikor...

A "nagykönyvek" szerint mikor fordul be a baba? (fejvégűbe)

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármikor befordulhat, és vissza is. Erre nincs szabály, van akinek az utolsó hetekben fordul be, másnak akkor se.
2011. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nézd meg egy nagykönyvben! :)
2011. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

36hetesen az én drága lányom még tett egy 180erre majd később 180arra forgást.

A fiam "végig" lent volt.

2011. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy akár szülés előtt 2 órával is megfordulhat. Csak mintha olvastam volna, hogy ekkorra, meg akkorra már be szoktak fordulni.


2.nak: nem találom nagykönyvem :)

2011. máj. 3. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a 30. hetben.

[link]

2011. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
36. hétre írja a nagy könyvem. :) Most vagyok 37+3 és az elmúlt héten kétszer fordult meg a babám. Nem jelent semmit a könyv, csak jól betojik az ember ha nem úgy viselkedik a baba a pocakban. Márpedig ő nem olvasta. :)
2011. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
32 hetes UH volt faros. Bár a doki megjegyezte, minek lógna fejjel lefele. Hát kíváncsi leszek, mit tervez a kisasszony :)
2011. máj. 4. 10:59
 8/10 Disi ***** válasza:
Én is 32 hkm vagyok, múlt héten voltam dokinál, és azt mondta, hogy még bőven van ideje elindulni, nekem is faros egyenlőre. Sőt 2 napja szerintem még feljebb mászott, ha van ilyen, mert alig kaptam levegőt. Amúgy is érzem, hogy eléggé magas a pocim, úgyhogy észre fogom venni, remélem időben, nem szeretnék császárt. Azt mondta a dokim, hogy első gyereknél nem kérdeznek, csak vágnak ha faros.
2011. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nálunk már volt egy császár, és ha így marad, akkor ez is az lesz. de nem tudom melyik jobb,így ha már egy helyen felvágtak....
2011. máj. 4. 13:03
 10/10 Disi ***** válasza:
Bocsánat az offért, de én jobban félek a császártól, mint a szüléstől. Egy kedves ismerősömet most császározták, és neki nagyon fájt, arról nem beszélve, hogy még mindig alig tud járni, a többi vele együtt szülő kismama meg már "vígan szaladgál" Úgyhogy akkor már inkább a fájások.
2011. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!