Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI áll egy terhességi papíron...

MI áll egy terhességi papíron ami a nőgyogyász állít ki? mutatna valaki ilyet név és adatok nélkül persze. úgy érzem barátnőm átver .. :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
a barátnőd papírján mi állt?Hogy érted hogy átver?
2011. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Igazából egy orvosi lelet. Adatokkal stb. Rajta van, h XY hány hetes gravida. Nagyon más nincs rajta. Ezzel a lelettel kell menni a védőnőhöz. Mert nagyon béna másolatot láttál, vagy egyáltalán nem láttál papírt?
2011. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Inkább leírnám ha nem gond!Hivatalos adatok mint a kórház neve,címe,telefonszáma.Az állapotos nő személyes adatai:személyi szám,taj szám,anyja neve stb.Majd attól függ pontosan hány hetes és milyen vizsgálaton vesz részt.Pl. egy ultrahangos papíron rajta vannak a magzat méretei,egy magzat vagy esetleg több,magzatvíz mennyiség,terhesség ideje.Persze változó is lehet,mert ahogy mondom függ mikor milyen vizsgálaton vett részt.Egyébként ha nem vagyok tolakodó miből gondolod,hogy átver?
2011. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem -természetesen az adataimon kívül- rajta volt, hogy

"élő, intrauterin magzat" (tehát méhen belüli)


Diagnózis: terhesség bizonyított

sine morbo


Utolsó menstruáció dátuma is szerepelt, ill. az , hogy ultrahangos vizsgálat történt, és hogy 7 hetes a magzat!:) És 11,6 mm :)

2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én magánrendelőben voltam, azon értelemszerűen nincsenek kórházi adatok, csak az orvosi rendelőé és az enyém. Kaptam egy uh-képet, rajta van a leleten az utolsó menses ideje, "egy élő magzat" (ekkor már volt szívhang), és hogy hány hetes terhes vagyok.
2011. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

gravida, uretusz, crl, grvs.:, um.

valami ezek közül szerepel a papírokon?

Alap adatok: vizsgálatot végző intézmény és doki adatai, a gravida adatai,


Majd a terhesség adatai

2011. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen hasonlók voltak de magában a lap fura nekem olyan szedett vetett az egész tetején az intézmény neve + a beteg adatai és az alján annyi h 2hetes terhes kb 3idegen szó van és ennyi semmi más. Valóban ennyit írnak le?
2011. máj. 3. 22:10
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Mit vártál, oklevelet?

Van rajta pecsét? krixkreax aláírással? Minden adat stimmel, akkor ennyi.


Nekem az első leletem még szakadt is volt, nem jól tépte le a nyomiról, a másodikon minden volt, csak, h terhes vagyok az nem, vissza kellett kocognom, h bocsi kérek újat, szóval kézzel van ráírva, hogy mennyi idős terhes vagyok és társai...

2011. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 sumergo ***** válasza:
100%
Ha az van rajta, hogy 2 hetes terhes, akkor biztosan átver, mert ilyet nem írnak. A minimum, aminek szerepelnie kell, hogy 4 hetes. Ennél korábbi terhességről nem adnak papírt. (A terhesség korát az utolsó menstruációtól számolják.) A nő akkor 2 hetes terhes, amikor éppen fogamzóképes még, tehát akkor eshet teherbe.( A kommentedben írtad, hogy 2 hetes áll a papíron.)
2011. máj. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van: ha 2 hetes terhesség áll a papíron, akkor azt biztosan nem nőgyógyász állította ki.
2011. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!