Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI áll egy terhességi papíron...

MI áll egy terhességi papíron ami a nőgyogyász állít ki? mutatna valaki ilyet név és adatok nélkül persze. úgy érzem barátnőm átver .. :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanús, két hetes terhesség papíron....fura. Viszont én a helyedben vennék a patikában tesztet, és kérném, hogy csinálja meg. Amúgy kb te is tudhatod, hogy mikor volt meg neki utoljára, ebből is ki tudod számolni, hogy hány hetes lehet.

És egy kis érdekesség, nekem a hatodik hétig még a doki sem láttam, hogy van-e baba, nem tudta visszaigazolni a terhességet. Volt egy nagyon halvány pozitív tesztem, és ennyi.

2011. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim 5 és fél hetesen látta először a petezsákot, előtte egy héttel még a teszt nem mutatott terhességet!
2011. máj. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekem is a dokim csak az 5. héten látott egy 4mm-es petezsákot. Ezen kívül semmit és csak később kellett, hogy visszamenjek, hogy egyáltalán van e életjelenség. 2 hetes terhességről nem beszélünk, a legkorábbi az a 4 hetes
2011. máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy ilyet orvos nem ír le, hogy 2 hetes terhesség... mert az még nem is terhesség...

Ez hülyeség.

Viszont van egy másik hozzászólnivalóm is.

Nem tudom, melyik az elkeserítőbb: ha ilyen témában hazudunk, vagy hazugságra kényszerülünk a partnerünkkel szemben, vagy ha nyomozunk utána.

Ez nem ítélet, csak elszomorított a kérdésed...

Ha terhes, és valóban babát vár, akkor nagyon sajnálom a helyzeteteket, és remélem, hogy a baba (ha megszületik) ennél sokkal tisztázottabb helyzetbe kerül, mint ahol most tartotok... :(

2011. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

2 hetes terhesség nem állhat egy papíron, ahogy ezt már sokan leírták. Akkor minden nő terhes lenne a ciklus közepén :)

Vagy elírtad a hetek számát, vagy...


És tényleg szomorú történet a tietek, függetlenül attól, hogy terhes-e vagy nem a barátnőd, bizalom terén rosszul álltok.

2011. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Bizony, kamuzik. Aki kicsit is ért hozzá, tudja, hogy 2 hetes terhesség egyszerűen nem létezik. Ilyet orvos nem ír le :)
2011. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy két hét volt írva?
2011. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen 2 hét ilyet nem néznék félre.
2011. máj. 4. 22:07
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor ez tényleg nagy szemétség a részéről! Mondd neki, hogy szeretnéd elkísérni ultrahangra :)
2011. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

És amúgy mi az oka annak, hogy ennyire palira vesz? Ne értsd félre nem rossz indulatból kérdezem. Gondolok itt arra, hogy már nagyon rég együtt vagytok, te nem akarsz babát, esküvőre kényszerít,stb.

Ahogy azt már néhány hozzászóló írta, a bizalom nem teljes köztetek, valami nincs rendjén, ezt előbb tisztázni kéne. Mert azt szerintem a b.nődnek is tudnia kéne, hogy manapság egy terhességgel nem lehet egy férfit "megfogni". Lehet, nem ártana ezt tisztázni, hogy téged akar annyira megtartani, hogy mindent latba vet, vagy csak hülyének néz...

Mikor fogsz erről beszélni vele? Megírod majd, hogy mi volt? Szerintem többen nagyon kíváncsiak lennénk a fejleményekre. Remélem csak egy "félreértés" és téged szeret annyira, hogy minden hülyeséget elkövet, hogy megtartson, és nem valami sunyi dolog áll a háttérben. Szurkolunk.

2011. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!