Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok nem...

Mióta terhes vagyok nem érzem, ha pisilnem kell. Van még így valaki?

Figyelt kérdés

Csak abból tudom, hogy megkeményedik a hasam és akkor már tudom, hogy wc re kell mennem. Ez normális dolog?


Nem csöppenek el, nincs inkontinencia problémám. Csak így a vége felé már néha idegesít mert azt hiszem mindig, hogy nah, akkor ezek már fájások, közben meg ha wcre megyek utána semmi.

38.hetes kismama


2009. márc. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó neked. Itt ma csempézték a fürdőszobát és a reggelt leszámítva csak du. 3kor jutottam el a wc-re pisilni a csempézők miatt, meg most 5perce, hogy leléptek, eddig tartogattam, már a hólyagom is fájni kezdett. Én nem igazán tudom tartogatni túl sokáig, mert akkor fáj, meg feszül stb...
2009. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De jó! Mármint hogy nem kell állandóan pisilned. Nekem igen, és néha borzasztóan rossz, hogy éppen kijövök és már megint kell. Egész terhességed alatt így volt? Vagy csak így a végén?

Utolsó! Nem vagy semmi! Én tuti bepisiltem volna egy párszor! Tartogatni? Én azt nagyon nem ismerem. Ha menni kell, menni kell! :)

2009. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én érzem, és mindig érzem, a pici nagyon nyoja a hólyagom. És ha kicsit tartogatom, akkor elkezdni püfölni:D Ráadásul éjjel már csak arra kelek fel, hogy nagyon kell és fáj tőle a pocim:S

Kellemetlen, de szerintem ez teljesen normális...

27 hetes kismami

2009. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!