Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájdult meg a derekam...

Miért fájdult meg a derekam az éjszaka kellős közepén?

Figyelt kérdés
17+2 vagyok, tegnap éjjel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a derekam, akárhogy is fekszem. Tegnap egész nap nem tudtam előrehajolni, ülni, feküdni (iiletve tudtam, csak nagyon keservesen). És közben egy két évest is emelgetnem kell! Tudom, hogy terhesség alatt fáj, fájhat a derekunk, de éjszaka, alvás közben?
2009. márc. 9. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes.Alakulnak a csontok, készülődnek a nagy napra folyamatosan a terhesség alatt.Nem akarlak megvigasztalni, nekem az utolsó hetekben nagyon fájt a derekam, és nem csak éjszaka...Persze nem vagyunk egyformák. További szép babavárást! Egy 7 hónapos kisfiú anyukája
2009. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást:D Az első gyerkőcnél nem volt ak ilyen gondok, csak az utolsó hetekben. De ennyire az elején váratlanul ért...
2009. márc. 9. 08:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájdogál a derekem éjszakánként, szerintem nincs miért aggódni, sok kismama szenved ettől.
2009. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is fáj, de nem a derekam, inkább lentebb a csípőm. És mindig csak éjjel, alig bírok elbicegni a mosdóba pisilni. Nekem be is görcsöl a lábam, a doki azt tanácsolta, igyak nepi 1000 mg calciumot, plusz a Mg, és ez így segít, legalább nem görcsöl be a lábam.

Boldog babavárást!

28 hetes kismama

2009. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a lábam nem görcsöl, és a derekam nem csak éjszaka fáj, hanem egész nap.
2009. márc. 9. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!