Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszedhetem szerintetek ezt a...

Beszedhetem szerintetek ezt a fajta folsavat? Dm-es de nem az amin terhes kismama van?

Figyelt kérdés
Tegnap elnéztem a dobozt és nem azt a fajta dm es folsavat vettem aminek kismama van az elején hanem azt amin egy házaspár.Ez van rajta:folsav és b vitamin tartalmú tabletta az egészséges szívműködésért és érrendszerért.
2011. máj. 4. 11:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Van benne b1 b6 és b12 vitamin
2011. máj. 4. 11:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszedjem vagy inkább ne hanem vegyek olyat amin a kismama van?
2011. máj. 4. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Folsav, folsav. Nyugodtan szedd be.
2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínü a kismamás az konkréten terhes vitamin, abban vannak más vitaminok is. a folsav tényleg sokmindenre jó.

de nyugodtan szedd be. az egész terhesség alatt a folsav az egyetölen amira szükséged lehet, így nagyon mást nem is kellene szedni.

2011. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!