Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május-Junius-Július-Augusztus-...

Május-Junius-Július-Augusztus-ban szeretnénk teherbe esni?

Figyelt kérdés
Kik azok akik a nyári hónapokban szeretnének + tesztet?Mióta próbálkoztok vagy mikortól kezditek a próbálkozást?Sokan vagyunk? :-)
2011. máj. 4. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:

Nekem március végén volt egy ikres vetélésem :-(

Van egy mindjárt 23 hónapos kisfiam.

És májusban vagy juniusban szeretnék ismét + at tesztelni :-))

2011. máj. 4. 13:28
 2/10 A kérdező kommentje:
Április 7.én műtöttek és most várom hogy megjöjjön aztán azt hiszem nekilátunk :-))
2011. máj. 4. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem dec-ben volt egy műszeres befejezésem.Egy hónapja próbálkozunk.Ha augusztusig nem sikerül, leteszek a dologról.Van egy 19 hónapos lányom.
2011. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát mi ugyan még nem próbálkozunk kimondottan (július augusztus környékén szeretnék teherbe esni) de már elhagytuk a védekezést:)

Aztán meglátjuk. A kisfiam a 4. hónapban jött össze, reméljük most is így lesz:)

2011. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is 23 hónapos kislányom van,és most kezdjük a próbálkozást.

Kislányom májusi (tavaszi) baba,szeretném ha a következő baba is tavasszal születne.

2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én június, júliusban szeretnék teherbe esni. Ő lenne a 3. babánk. Az első kettő az első próbálkozásra összejött. Remélem, most is így lesz!
2011. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én májusban szeretném látni a + tesztet :)

1. próbálkozás, és ha minden jól megy 1-1,5 hét múlva tesztelek :)

2011. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ilyen sokan próbálkozunk és fogunk a nyáron próbálkozni :-)) Remélem mindannyian mihamarabb + tesztet foghatunk a kezünkben. :-))

Kedves első hanyadik héten volt a vetélésed?

2011. máj. 4. 15:59
 9/10 sumergo ***** válasza:

Szerencsés az, akinek így tervezve összejön. Én éveken át minden hónapban szerettem volna terhes lenni, de 7 évig nem jött össze, most végre igen. :-)

Sok sikert mindenkinek.

13 hkm

2011. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.A 12. héten volt.

Előtte nem volt semmi gond.Már örültem, hogy eljutottam a 12. hétig.Akkor akartuk bejelenteni a családnak is.

2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!