Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 19én lefeküdtem a...

Augusztus 19én lefeküdtem a barátommal, de nem védekeztünk, igaz vigyázott, de mennnyi az esélye hogy nem estem teherbe? Nem szeretnék terhes lenni, és nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 30. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ, pl. attól is, hogy a peteérésed arra az időpontra esett-e, mivel egy pici előváladéktól is megtermékenyülhetett! Egyelőre nem tudsz mit tenni, ha késik a mensid, tesztelj azonnal! Ezentúl MINDIG védekezzetek, ha nem akarsz teherbeesni! NE KOCKÁZTASS!
2008. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet! Mindenhol van ügyeletes gyógyszertár. Azért ne pánikolj! A tesztek nagyon megbízhatóak és legalább megnyugszol. Legközelebb már legyél óvatosabb és mindenképp használj valamilyen fogamzásgátlót. Lehet kapni esemény utáni tablettát, ha hasonló a helyzet.
2008. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hallod....

velem pont ez volt.teszt nem mutatja ki még!!!

rohanj orvoshoz minnél előbb,irass fel vele recit és azzal gyógyszertárba adnak 72 órás esemény utáni tablettát. ma rohangáltam én is a barátommal.

a gyógyszer 5-6 ezer körül van.

minnél előbb beveszed,annál hatékonyabb.

2008. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a 72 órás tablettáról már lecsúsztál.

Ha késik akkor vegyél majd egy tesztet.

Az előváladéktól is teherbe lehet esni. Azzal vigyázott volna a barátod a leginkább,ha gumit húz.

Legközelebb védekezz!!

2008. aug. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:) augusztus 19 :)
2010. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!