Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újra terhes vagyok,8héttel...

Újra terhes vagyok,8héttel missed ab műtét óta! Mikor mehetek leghamarabb uh-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hetes terhes vagyok 8 hete volt missed ab műtétem!

Minnél hamarabb szeretnék dokihoz menni...


03.07(szombatra)kellett volna megjönnie, ma teszteltem 2 csíkosat...jövőhét kedden korai lenne egy vizsgálat?már csak a méhem állapota miatt is, hogy nem túl korai e ez a terhesség még...én felkészültem, csak félek, hogy a szervezetem nem....:((

nem akarok megint úgyjárni, mint már egyszer:(((


De azt sem akarom, hogy feleslegesen menjek és a doki nem fog látni még semmit...jövőhéten 5 hetes lennék


2009. márc. 9. 13:02
1 2
 1/14 Adri baba ***** válasza:
Szerintem várj még 2 hetet!!De ha nem Bírod akkor nyomás:)
2009. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oké!de olyan nehéz....
2009. márc. 9. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is miised-ab után egyből teherbe estem (1 mensit vártunk). 5 hét 3 naposan már mentem a dokimhoz, mert én is tiszta ideg voltam, akkor már ott volt a baba és vert a szive:) Nagy megkönnyebbülés volt, utána voltam 6 hetesen és 7 hetesen is uh-n. Legközelebb most csütörtökön megyek a dokimhoz, 9 hét 3 naposan. Szerintem nyugodtan menj el jövőhéten, mert legalább te is megnyugszol ha lát a doki! Jah és gratulálok:)
2009. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A vélt fogamzástól számított 20-25 nap múlva lehet a terhességet ultrahanggal igazolni. Tehát az 5. héten már nagy valószínűséggel látszik valami, de szívhang még nem igazán lesz. Ebből szempontból nem ártana várni, de ha bármilyen panaszod van, akkor menj minél előbb orvoshoz.
2009. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia,

én is missed ab. után lettem terhes az előző gyerkőccel, mondjuk nem 8 hétre, hanem a 3. ciklusban. Vagyis két mensi után a 3. már nem jött meg. Szerintem még várj 1 hetet, ha tudsz akkor kettőt is. Tudom, könnyű mondani, az ember már rohanna is a dokihoz, de akkor meg azon fogsz idegeskedni, hogy nem lát semmit, vagy miért nincs még szívhang. Szóval nyugi, inkább csinálj még egy tesztet a héten (az is tök jó elfoglaltság:))), és várd ki az 1-2 hetet. (inkább kettőt). A méhed állapota miatt szerintem ne agggódj, mert ha megtapadt a nyálkahártyán, akkor ok. Az lehetett volna gáz, hogyha még nem készült fel a méhed nyh-ja a missed ab óta, de akkor meg sem tapad.

Egyébként gratula:D

18. hetes

2009. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! Ne aggódj, nem lesz baj, én is teherbe estem az első menzi után és már 6 hónapos az egészséges kisfiam! Én 7 hetesen mentem annak idején, de csak mert december volt, így megvártam a karácsony-szilvesztert. Ha nem bírsz várni, menjél nyugodtan, petezsákot már mindenképpen kell, hogy lásson, meg hogy minden rendben van-e. Szívhang miatt meg majd visszahív. Hidd el, ha már terhes vagy azt jelenti, hogy a szervezeted felkészült az újabb terhességre és nem lehet semmi baj! Azért vigyázz magadra! Szedd a vitamint, ha eddig nem szednéd!


Boldog babavárást kismama!

2009. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

oké, akkor azt hiszem ki várom a 6.hetet...


azaz 2 hét múlva megyek dokihoz:)))


köszönöm a sok bíztatást!remélem most már minden rendben lesz:)))))


Kondér Bélát nem ismeri valaki???most mennék hozzá előszőr!!Vácon mikor rendel???és hol?és mennyiért??????

2009. márc. 9. 13:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem várnék a helyedben!

Nekem is volt missed ab-om, 8 hetesen, és a dokim mondta, hogy azonnal menjek, ha pozi a teszt, kapok Utrogestant, meg ha mást nem is látnak, vérvételből igazolja majd a terhességet.

1 vetélés után másként kell, hogy kezeljenek, azt hiszem, nem vonatkozik ránk a várjukmega35naposterhességet-szabály...

Egyébként gratulálok, remélem, én is hamar csatlakozhatok! ;)

2009. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Valami jó ötlettel elláthatnál,mert nekem már 3hó is eltelt és még mindig nincs baba!Örülök,hogy neked összejött ilyen hamar!Bárcsak én is itt tarthatnék!
2009. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

az én két vesszőparipám:


peteérésig málnalevél tea, peteérés után palástfű tea


és kutyapóz....


mindkétszer így jött össze a baba...


teák és kutyapóz


:)))


ja és az elmaradhatatlan hőmérőzés...

2009. márc. 9. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!